Cin çıkarma vaadiyle kadınları taciz eden ve ilişkiye zorlayan sözde hoca tutuklandı-haberi

Alanya’da tür çıkardığı argüman edilen Hakan Azak’ın taciz ettiği ve ilişkiye zorladığı öne sürülen H.K. (32) ve G.G. (46) isimli kadınlar, kuşkulu ile alakalı jandarmaya şikayetçi oldu. tek müddettir kendisinde tür olduğu iddiasıyla sözde cinci hoca Hakan Azak’a eşiyle birlikte gittiğini laf eden H.K., kuşkulu tarafından elle taciz edildiğini, kendisiyle ilişkiye girme isteğini reddettiği amaciyla tehdit edildiğini ifade etti.

İLİŞKİYE GİRMEZSE “CİNLER MUSALLAT OLUR” DİYE TEHDİT ETMİŞ

H.K., sözde hocanın münasebet isteğini onay etmezse kendisine ve ailesine cinleri musallat edeceği şeklinde tehdit ettiğini, telefonundan engellemesine karşın başka numaralardan arayarak rahatsız etmeye ayni ritimde devam ettiğini kaydetti. Hakan Azak’ın Ayrı olarak seans uyguladığı G.G. isimli kadını da aynı şekilde taciz ettiği, H.K.’yı kendisine ayarlamazsa ona da cinleri musallat edeceği şeklinde tehdit ettiği argüman edildi.

“CİNSEL İSTİSMAR” SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Tehditlere dayanamayan kadınlar, eşleriyle birlikte Alanya İlçe zaptiye Komutanlığı’na giderek, Hakan Azak ile alakalı şikayetçi oldu. zaptiye tarafından kısa müddette yakalanan kuşkulu gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerinin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen 38 yaşında olan Hakan Azak, Nöbetçi barış karar Hakimliği tarafından “cinsel istismar” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Burcu Mutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.