CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan gece yarısı paylaşımı: Beni tutuklamak istiyorlar-haberi

CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından video yayınlayarak, gençlere seslenmeye ayni ritimde devam ediyor. Kılıçdaroğlu, bu sefer de hakkındaki fezlekelere ait tek video yayınlayarak, mapusa atılmasının istendiğini söyledi.

“ÖDENECEK NE BEDEL VARSA BAŞIM ÜSTÜNE”

Kılıçdaroğlu, paylaşımında “Beni mapusa attıracakmış, tek vakit tereddüt edersem namerdim! Türkiye’nin hafızasında tek vakit solacaksın Erdoğan ve bunun amaciyla ödenecek ne bedel varsa başım üstüne. Hodri meydan!” ifadelerini kullandı.

CHP öncüsü Kılıçdaroğlu’nun video mesajında kullandığı ifadelerinin tamamı şu şekilde:

“Sevgili halkım, dostlarım, yollar arkadaşlarım ve sevgili gençler. Hakkımda düzen ettikleri fezlekeyi TBMM’ye hafta içinde gönderdiler. mapusa atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar. Sakın ha korkmayın gençler, sakın ümidinizi kaybetmeyin, dahada iyi Türkiye’ye çok çok yakınsınız, bunu bilin.

“ÖNÜME MERMİ ATTILAR, BU ÜLKEDE YAŞANMAZ DEMEDİM”

Sevgili gençler, tek taneniz dahi bu tehditler hasebiyle artık bu ülkede yaşanmaz derse varsa tek hakkım helal etmem bilesiniz. Bakın gençler, önüme Mermi attırdılar, bu ülkede yaşanmaz demedim. Şehit cenazesinde öldürmek istediler beni, demedim bendeniz bu lafı. Bulunduğum hanesi ateşe verin diye bağırıyordu iktidarın provokatörleri, bendeniz o lafı içimden dahi geçirmedim. Bulunduğum konvoya silahlı hücum yapıldı, her biçimde iftirayı, her biçimde algıyı, pisliği nihayet 10 senede yaptılar, bana ve aileme bütün bunları yaşattılar, tek defa dahi demedim. Bu ülkede yaşanır, bu ülkede çok iyi yaşanacak gençler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir