Cameron Diaz: “Yüzünü bile yıkamayan bir canavarım”-haberi

49 yaşında olan meşhur oyuncu Cameron Diaz, tek zamanlar Hollywood’daki üst düzey oyuncular arasında yer alıyordu. ama oyunculuğu bıraktıktan sonra, toplumun dayattığı zerafet standartlarını da terk ettiğini açıkladı.

Programın sunucusu Michelle Visage’a konuşan Diaz, “milyarlarca” bakım ürününe sahip olmasına rağmen, artık dış görünüşünü bazı vakit düşündüğünü ve “yüzünü dahi yıkamayan tek canavar”a dönüştüğünü belirtti.

2015 seneninde izdivaç ettiği müzisyen Benji Madsen ile tertemiz tek yasama başlayan meşhur isim, objektiflerden ve medyanın yoğun ilgisinden ırak kaldığı amaciyla hayatının özgürleştiğini belirtiyor. Hollywood’u “tuzak” olarak değerlendiren meşhur aktris, “Kadınların maruz kaldığı bütün yasamsal nesneleştirmelerin ve sömürülerin bendeniz de netlikle mağduruyum” dedi.

100 MİLYON DOLARI GERİ ÇEVİRDİ

Ağustos ayında 50 yaşına girmeye hazırlanan meşhur isminin önceliği ise “güçlü kalmak”. iyi görünmeyi artık umursamayan Diaz, ‘Kelimenin tam manasıyla vakit içinde düşündüğüm nihayet şey… nasıl göründüğüm” diyor.

Diaz’ın, Hollywood’un üst düzey oyuncular listesinden çıkmasından bu yana, takriben 100 milyon doları bulan film tekliflerini art çevirdiği, ama bundan rastgele tek pişmanlık duymadığı bildirildi.

Cameron Diaz’ın ak perdedeki nihayet rolü, 2014 seneninde tekrar uyarlanan “Annie” filmiydi. 2020 seneninde da başarılı tek şarap markası var olan Avaline’i piyasaya sürdü. Artık oyunculuk yapmayan Diaz, kişisel projeleriyle ilgileniyor.

Zoë Kravitz: 'Dış görünüşüm hasebiyle Batman'de istenmedim' İlginizi Çekebilir Zoë Kravitz: ‘Dış görünüşüm hasebiyle Batman’de istenmedim’ Hollywood yıldızı, Ukrayna'dan Polonya hududuna kaçtı İlginizi Çekebilir Hollywood yıldızı, Ukrayna’dan Polonya hududuna kaçtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir