Büyükşen çiftinin cinayetinde asıl hedef olan adam ilk kez konuştu: Mağdurum, olayı takip edeceğim-haberi

Konya Karatay kazasina bağlı İsmil semtinde yaşayan yazi ve Necla Büyükşen çifti, üç Eylül 2018 gününde evine giren kar maskeli kişi tarafından öldürüldü. Cinayet amaciyla başlatılan çalışmalarda çiftin hata neticesi öldürüldüğü tutulan kiralık katilin haneleri karıştırdığı alana çıktı.

“HER ŞEYİ ONLAR GÖZALTINA ALININCA ÖĞRENDİM”

Kiralık katilin asıl hedefinde bulunan Hüseyin K. evvel kez Sabah’a konuşarak yaşadıklarını anlattı. Azmettirici olduğu ileri sürülen Esra ile kısa süreli tek münasebet yaşadığını söyleyen Hüseyin K., sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Metin ve Necla Büyükşen cinayetinden 20 vakit civarindan evvel Esra ile ayrılmıştık. Ayrıldıktan ardindan ani çok sefer bana erişmeye çalıştı ama bendeniz konuşmadım. geçtiğimiz hafta gözaltıları görünce bende o vakit her şeyi öğrendim.”

“BENİM EVİME GİRMEK İSTERKEN YANLIŞ Haneye GİRMİŞLER”

Haberlerde gördüğüm kadarıyla hamile olduğunu söyleyerek arkadaşım Zekeriya’dan hanemin adresini almış. ama gebelik vaziyeti netlikle mevzubahis değildir. Benim haneme girmek istediklerini ama yanlış Haneye girdiklerini duydum.”

“ÖLENLER İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM ama bendeniz DE AİLEMİ KAYBEDEBİLİRDİM”

“Olay bugünü benim Hanemde de anne adayi ve babam dahil ailemden 5 kişi vardı. yazi amca ve Necla teyzenin hayatını kaybettiği amaciyla çök üzgünüm. ama bu olayda bende o sırada hanede bulunan ailemdeki 5 kişiyi kaybedebilirdim.”

“BEN DE MAĞDURUM, HAKKIMI ARAYACAĞIM”

Bu olayda kimseyi kaybetmedim ama yazi amca ve Necla teyzeyi de annem ve babam benzeri görüyordum. Onlarla birlikte büyüdüm. Bende mağdurum. Soruşturmayı takip edeceğim. yasal yollardan hakkımı sonuna civarindan arayacağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir