‘Büyü kavgası’ cinayetle sonuçlandı! Kapısına dayandığı arkadaşını pompalı tüfekle öldürdü-haberi

Bursa’da arkadaşının kendisine büyü yaptığını düşünen kişi dehşet saçtı. Psikolojik problemleri olduğu öğrenilen şahıs, evine gittiği arkadaşını pompalı tüfekle öldürdü.

ARKADAŞININ KAPISINA DAYANDI

Saat 17.30 sıralarında ortada Yıldırım kazasi Değirmenlikızık mahallesi 2. Dalyan Sokak’taAdem Karasaç, kendisine büyü yaptığını düşündüğü Selahattin İskender‘in kapısına dayandı. Burada Selahattin İskender ile tartışan Adem Karasaç, yanında getirdiği pompalı tüfekle İskender’e ateş açtı. Bacağının değişik yerlerine Absürt eşit eden İskender kanlar içinde yere yığılırken kuşkulu Adem Karasaç ise koşarak olay yerinden uzaklaştı.

HASTANEDE yasamini KAYBETTİ

Çevredekilerin ihbarı üstüne olay adina çok sayıda polis ve sağlık ekibi derhal sevk edildi. İskender sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan evvel müdahalenin derhal peşinden ambulansla çok İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı İskender, burada doktorların yaptığı bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

“MUTSUZ OLMAM İÇİN BÜYÜ YAPMIŞTI”

Bu sırada zabita ekipleri ise kaçan şüphelinin peşine düştü. Şüpheli Adem Karasaç, Yıldırım hatali Önleme ve tahkikat (SÖS) ofis Amirliği ekiplerince hatali aleti var olan pompalı tüfekle yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin evvel ifadesinde, “Selahattin’in benimle problemleri vardı. bedbaht olmam amaciyla bana büyü yapmıştı. bendeniz de bana büyü yaptığı amaciyla onu vurdum” dediği öğrenildi. Olayla alakalı tahkikat ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Derya Evren

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.