Burdur Valisi’nden Binali Yıldırım’ın oğluna destek tweet’i: Çağırırsan çöllere gelirim-haberi

Sedat Peker’in yasamsal medya hesaplarından yayınladığı videoların aksisedaları ayni ritimde devam ediyor. Peker nihayet videosunda Daha önceki Başbakan Binali Yıldırım‘ın erkek çocuğu Erkam Yıldırım’ın uyuşturucu ticaretinin güzergahını değiştirmek amaciyla Venezuela’ya gittiğini argüman etmişti.

YILDIRIM’DAN İDİALARA kati TEPKİ

İddialara ait İzah yapan Binali Yıldırım, erkek çocuğunun Venezuela’ya gittiğini onay ederek, Erkam Yıldırım’ın hayır işleri amaciyla bu ülkede bulunduğunu ileri sürerek, “Oğlum Venezuela’ya gitmiştir. Orada bahsedildiği benzeri ocakta, şubatta değil geçen sene aralık ayında gitmiştir. Beraberinde de Covid ile ugras emeliyle orada gereksinim sahiplerinin tespiti, maske benzeri birtakım malzemeler götürüp dağıtmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Binali Yıldırım izahlarının derhal peşinden özellikle yasamsal medyada çok konuşan isimler arasına girdi. Paylaşımlar yapanlardan biri de Burdur Valisi Ali Arslantaş oldu.

“ÇAĞIRIRSAN ÇÖLLERE GELİRİM”

Sosyal medya hesabından, Binali Yıldırım’ın erkek çocuğu Erkam Yıldırım ile birlikte resimlerini paylaşan Vali Arslantaş, “Mecnun değiIim dost; Iakin çağırırsan çöIIere geIirim! Mevlana” ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Binali Yıldırım'dan Sedat Peker'in uyuşturucu iddialarına yanıt: Bu netlikle yalandır, şiddetle reddediyoruz

Son Dakika: Binali Yıldırım’dan Sedat Peker’in uyuşturucu iddialarına yanıt: Bu netlikle yalandır, şiddetle reddediyoruz
İzmir Barosu, Sedat Peker videolarıyla alakalı harekete geçti! 6 ad ile alakalı hatali ilaninda bulunuldu

İzmir Barosu, Sedat Peker videolarıyla alakalı harekete geçti! 6 ad ile alakalı hatali ilaninda bulunuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir