Burcu Özberk hayranlarına güzel haber! Güney Kore uyarlaması diziyle dönüyor-haberi

Televizyongazetesi’nde bulunan habere göre FOX TV‘deErdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştığı Çocukluk dizisi istenilen başarıyı yakalayamayan ve derhal peşinden rastgele tek projede oyun almayan meşhur oyuncu Burcu Özberk‘ten hayranlarına sevindiren haber geldi.

GÜNEY KORE imalati

Özellikle toy kuşak tarafından sıklıkla takip edilen oyuncular arasında bulunan Burcu Özberk’inGüney Kore yapımı var olan Cunning Single Lady dizisiyle tekrar ekranlara dönmeye hazırlandığı öğrenildi. Cunning Single Lady dizisinin türk mali uyarlamasında başrolde İlhan Şen ve Burak Yörük oyun olacak.

TÜRKÇE İSMİ BELLİ DEĞİL

FOX TV’de ekrana istikbal dizinin Türkçe adinin ise Daha belli olmadığı öğrenildi. ama Burcu Özberk’in canlandıracağı oyun belli oldu. Ünlü oyuncunun Leyla ismindeki tek karaktere hayat vereceği öğrenildi.

GÜÇLÜ KADRO TOPLANDI

Romantik güldürü türündeki dizide Ayrı olarak Melisa Döngel, Mehmet Korhan Fırat, Ceren Koç ve Sevda baş da oynuyor. Diziye katılan nihayet ad ise Günay Karacaoğlu oldu.

İŞTE DİZİNİN KONUSU

2014 seneninde cenup Kore’de yayınlandığında hatri sayilir büyüklükte alaka gören yapımın türk mali çesidi da heyecan konusu. Hikayesi ise özetle şöyle:

Garsonluk yapan Leyla hayat standardının değişmesi amaciyla geçmişte mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır ama çok hatri sayilir büyüklükte zorluklar çektiği bu evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan ardindan ozan tek yazılım şirketi açıp çok varlıklı olur. Günün birinde Leyla bu şirkette işe başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.