Burak Elmas'tan rest!-haberi

Galatasaray takimi reis Adayı Burak Elmas, teknik patron fatih terim hocam ile alakalı reis Mustafa Cengiz’in izahlarına baz alinarak yasamsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Elmas, “Yasal olarak ayni ritimde devam edecek var olan reis ve yönetim kurulunun, tertemiz tek teknik patron ile anlaşması halinde, kim olursa olsun, seçildiğimiz halde evvel iş olarak yapılan mukaveleyi iptal edeceğimizi beyan ederim. tertemiz yönetim seçilene civarindan sezon planlaması çalışmaları, var hocamız ve divan heyeti üyemiz fatih terim hocam önderliğinde yapılmalıdır” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in düzen ettiği medya toplantısında, aday olması ve seçilmesi seklinde teknik patron fatih terim hocam ile yola ayni ritimde devam etmeyeceğini açıklamasının derhal peşinden reis adaylarından Burak Elmas yasamsal medya hesabından mevzu hakkinda paylaşımda bulundu. Fatih Terim’e desteğini yineleyen Elmas şunları kaydetti:

“Az evvel Sn. Mustafa Cengiz tek Haziran 2021 itibari ile Sn. fatih terim hocam ile çalışmayacağını, ama tertemiz yönetim seçilene civarindan kendisinin ve yönetim kurulunun göreve ayni ritimde devam edeceğini açıkladı.

tek Haziran’dan itibaren, tertemiz yönetim seçilene civarindan takim ve bağlı ortaklıklarında belli tek süre göreve yasal olarak ayni ritimde devam edecek var olan reis ve yönetim kurulunun tertemiz tek teknik patron ile anlaşması halinde, kim olursa olsun, seçildiğimiz halde evvel iş olarak yapılan mukaveleyi iptal edeceğimizi beyan ederim.

dahada evvel yazılı olarak iletmiş olduğumuz tavsiyemizi yineliyorum. tertemiz yönetim seçilene civarindan sezon planlaması çalışmaları, var hocamız ve divan heyeti üyemiz Sn. fatih terim hocam önderliğinde yapılmalıdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir