Bu görüntü Bahçeli’nin de gündeminde: Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine kararını ver-haberi

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli‘nin gündeminde cumhuriyet milletçe partisi öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu‘nun katıldığı canlı yayındaki izahı vardı. Kılıçdaroğlu’nun “Ortak görüş olursa cumhurbaşkanı adayı olacağım” ifadesine Bahçeli, “Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine kararını versin” açıklamasıyla reaksiyon gösterdi.

Bahçeli’nin grup toplantısındaki açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

“Ramazan üç ayların sonuncusu, 11 ayın sultanıdır. Doğru yolun açık ve parlak tek delili var olan ulu kitabımızın indirildiği aydır. İnsanlığın maruz kaldığı belaların dallanıp budaklandığı tek dönemde kalp temizliğine çok ihtiyacımız vardır. Bu gereksinim vaziyeti her geçen vakit dahada da şiddetlenmektedir. tek taraftan dahil savaşlar, hakimiyet kavgaları, kutuplaşmış ülkeler, ahenk gösteren ücret zorluklar varken başka yanda gözle görülemeyecek civarindan hatri sayilir büyüklükte tek virüsün insanlığa alan okuyuşu laf konusudur.

“KORONA MÜCADELESİNİN BAŞARIYLA BİTMESİ İÇİN kaidelere UYMALIYIZ”

İlkel dürtüler, ilkesiz yönetimler ne yazık ki beşeriyetin susadığı huzur ufkunu perdelemektedirler. Covid-19 salgını hayatını esas akışını kaygı verecek şekilde bozmuştur. Ramazan ayında sağduyu ve sükunet içinde orucumuzu tutarken, insanlığın durum ve gidişatını netlikle gözden geçirmemiz zaruridir. Bayramı aslına ahenk gösteren olarak karşılayabiliriz, vuslat amaciyla sabretmeliyiz. Ramazan ayı süresince kısıtlayıcı tedbirlerle bayramı tıpkı Daha önceki günlerdeki benzeri kucaklayabiliriz. Bugünkü dar boğazdan çıkabiliriz. Kurtulabilmek amaciyla seferberlik içinde devinim etmeliyiz. Covid-19’la mücadelenin başarıyla bitmesi amaciyla kaidelere uymalıyız.

KILIÇDAROĞLU’NA TEPKİ

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağından bu civarindan eminse, kendisine çok güveniyorsa, buyursun aday olsun, korkakça değil mertçe milletimizin huzuruna çıksın ‘ben de varım’ desin. MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı çoktan bellidir. Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine kararını versin.

“PARTİMİZİ ELE GEÇİRME OYUNLARINI UNUTMUŞ DEĞİLİZ”

İP’in başındaki devamlı bize minik müsterek diyor. Biz minik ortaklıktan gocunmuyoruz. mebus sayımızın 48 olduğunun bilincindeyiz. minik diye hafife aldığı partimizi FETÖ kumandasıyla ele geçirme oyunlarını unutmuş değiliz. Rabbim hiçbir tek partiyi zilletin küsuratı yapmasın. Böylesi tek alçalmayı kimseye kismet etmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir