Britney Spears, çıplak pozlarıyla sosyal medyanın gündeminde-haberi

Yıllarca süre gelen vasilikten mahkemede ugras ederek kurtulup özgürlüğüne kavuşan Britney Spears, yasamsal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. ara ara ailesine, özellikle de kız kardeşine kati sözleriyle dikkat çeken Spears bu kez da verdiği pozlarla gündeme geldi.

Yakın vakitte hamile olduğunu açıklama eden Spears, köpeği Swayer’ı kucağına alıp çıplak poz verdi. Ünlü şarkıcı, fotoğrafların sonuna da “Birini seviyorsanız, onu hür bırakın. Birinden nefret ediyorsanız, onu hür bırak. Temelde herkesi hür bırakın ve tek köpek alın. İnsanlar aptal” yazan tek resim ekledi.

Spears, 14 sene ardindan Kasım 2021’de vasiliği sona erdiğinden beri ara ara tatillerinden ve banyosundan çıplak fotoğraflar yayınlıyor. dahada evvel tek kareye, “Özgür kadın enerjisi hiç bu civarindan iyi hissettirmemişti” yazmıştı.

“EVET, bendeniz zarar GÖRDÜM”

40 yaşında olan Spears, babası ve annesi de dahil olmak üzere ailesini, onu uzunca süre vasilik altında tuttukları amaciyla amaç alıyor. Ünlü ad dahada evvel de “Adalet istiyorum ve bana zarar verenlere tek şey yapılıncaya civarindan durmayacağım… ve EVET bendeniz zarar gördüm !!!!” diye yazmıştı.

Nişanlısı Sam Asghari ile tek bebek bekleyen Spears, Haziran 2021’deki tek ifadesinde, vasilik sürecinde istemi dışında doğum denetimi almaya zorlandığını da argüman etmişti:

“Bir bebek dahada doğurmak amaciyla doğum kontrolünü bırakmak istedim ama bu sözde ekip doktora gitmeme destur vermiyor çünkü bebek sahibi olmamı istemiyorlar. Yalnız hissetmekten bıktım. tek çocuğa, tek aileye, bunlardan rastgele birine ve dahada fazlasına sahip olmayı, herkesle aynı haklara sahip olmayı dogruluk ediyorum. tek hayat yaşamayı dogruluk ediyorum.”

Britney Spears'tan ailesine ve Daha önceki sevgilisine kati tepki İlginizi Çekebilir Britney Spears’tan ailesine ve Daha önceki sevgilisine kati tepki Britney Spears'ın 15 milyon dolarlık anlaşması: Hatıralarını yazıyor İlginizi Çekebilir Britney Spears’ın 15 milyon dolarlık anlaşması: Hatıralarını yazıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir