Boluspor, Eyüpspor'a bileniyor-haberi

Erginer, takımın deneyimli kalecisi Gentian Selmani ve defans oyuncusu Emin Bayram ile takim tesislerinde medya toplantısı düzenledi.

Geride var olan hafta konuk oldukları Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a 3-2 yenildiklerini hatırladan Erginer, “İkinci yarı istediğimiz formatı alana yansıttık. eğer evvel yarıda da bu oyunu alana yansıtabilseydik, dahada değişik skor alana çıkabilirdi. Bölüm bölüm iyi oyun alana koyduk ama yediğimiz üç gol kendisinin hatalarımızdan. Tabiri caizse kendisinin kendimize gol yedik.” dedi.

Bu hafta sahalarında oynayacakları Eyüpspor müsabakasına değinen Erginer, şunları söyledi:

“Önümüzde bizim amaciyla çok dahada kıymetli tek Eyüpspor mücadelesi var. Önümüze bakıyoruz. doğal amacımız Eyüpspor mücadeleninden istediğimizi almak. Onlar da bu ligin iyi takımlarından. güç tek karşılaşma bizi bekliyor. Her mücadele güç geçiyor. Umarım ki eksiklerimizi tamamlayacağız. İnşallah sakat ve hasta kisi oyuncularımızı onuncu hafta kullanabiliriz. Çok mühim tek maça çıkacağız, iyi hazırlanıyoruz. İnşallah hazırlıklarımızı alana yansıtırız. Onun karşılığında da üç nokta alarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor mağlubiyetini telafi ederiz.”

Takımın deneyimli ağ bekçi Gentian Selmani ise Eyüpspor mücadelesi hazırlıklarının iyi geçtiğini belirterek, “Zor tek mücadele olacak. onuncu hafta süresince çalışmalarımızı yapacağız. en iyi şekilde hazırlanacağız. Bizim amaciyla iyi oyun önemli. İyi oynayıp bu mücadelesi kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Futbolcu Emin Bayram ise onuncu hafta dahada değişik şekilde alana çıkacaklarını dile getirerek, üç puanı alıp yollarına ayni ritimde devam etmek istediklerini kaydetti.

  • tff 1
  • Boluspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir