Bodrum’da çıkan yangın evlerinin yakınını kadar gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, yaşadığı korkuyu anlattı-haberi

Geçtiğimiz haftalarda başlayan orman yangınlarında can kayıpları ve Bir hayli Parasal hasar alana geldi. Yaz başında Bodrum Gümüşlük’teki hanelerine giden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, kısa tek tatilin derhal peşinden İstanbul‘a döndü. Kısa tek vakit ardindan başlayan yangınların hanelerinin yakınındaki ormana civarindan geldiğini söyleyen çift, Bebek’te ayaküstü hasbihal ettiği muhabirlere yaşadıklarını anlattı.

“YAŞANAN OLAYLARDAN ardindan HİÇ TADIMIZI KALMADI”

Bodrum’da çıkan yangının hanelerinin yanına civarindan geldiğini söyleyen meşhur çift, “Yangın olayları diger her biri benzeri bizi de üzdü. Biz de dönmüş bulunduk, biz döndükten ardindan da yangın olayları yaşandı. Bizim hanemize civarindan geldi alevler. Belki tekrar tatil gidecektik ama bu yaşanan olaylardan ardindan hiç tadımız kalmadı. İnsanın canı tatile gitmek istemiyor” ifadelerini kullandı.

FAHRİYE EVCEN EKRANLARA DÖNÜYOR

Yeni sezonda eşi Burak Özçivit benzeri asama dizisiyle ekrana dönecek var olan iyi oyuncu Evcen, “Çok az kaldı sete çıkmaya, hazırlıklar başladı” diyerek heyecanını dile getirdi.

“KARAN’IN VAKTİ SETLERDE GEÇECEK”

Burak Özçivit, “İkiniz setteyken çocuğa kim bakacak?” sualine da “Karan’ın zamanı setlerde geçecek. bazı vakit annesinin setine bazı vakitte babasının setine gelecektir” diye cevap verdi.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.