Bisikleti bozulunca yolda kalan Şener Şen’in yardımına esnaf koştu-haberi

Bir müddettir Datça‘da yaşayan Şener Şen mutfak alışverişi uygulamak amaciyla çarşıya indi. 80 yaşında olan aktörün seyretme halindeyken bisikletinin park ayaklığı bozulunca, esnaf seferber oldu. Esnafın uğraşları neticesi bisikletinin ayaklığının meselesi giderilen Şen, yoluna ayni ritimde devam etti.

“SİZİN BURADA NE İŞİNİZ VAR”

Milliyet’te bulunan habere göre, gazetecilerle karşılaşan meşhur oyuncu, “Sizin burada ne işiniz var?” diye konuşup şaşkınlığını dile getirerek, “Bu nasıl meslek, sizleri heyecan ediyorum” şeklinde konuştu. Muhabirlerin “Uzun vakittir buralardayız sizinle karşılaşmadık” sözleri üstüne ehil sanatçı, “İyi olmuş” karşılığını verip tebessüm ettirdi.

“BURASI KESAT, BODRUM’A GİDİN”

Görüntülenmekten hoşlanmadığını söyleyen Şener Şen, “Medyada görünmek istek eden görünüyor zaten. Bende sizlik malzeme yok. Şener Şen’i kim heyecan eder? Filmleri görüyorlar yeter. 80’e gelmiş adamız. Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?” ifadelerini kullandı. “Siz buranın en boş vaktinde neden geldiniz?” diyen Şen, “Burası en kesat yer. Bodrum’a gidin” diyerek gazetecilere takıldı.

“BENİ İLGİLENDİREN mevzu İYİ PROJE”

Sağlık vaziyeti ile alakalı yöneltilen suale da cevap veren sanatçı, “Görünüm şu vakit itibarıyla kötü değil. Beş dakika ardindan tırın altında kalabilirim” şeklinde konuştu. “Sinema filmi uygulamak istiyor musunuz?” sualine Şener Şen, “Bir şey yok. Gelirse neden yapmayayım? Beni ilgilendiren mevzu iyi proje” dedi.

“HERKESİN HER KONUDA FİKRİ VAR”

Konuşacak Bir hayli meşhur isminin olduğunu söyleyen sanatçı, “Şimdi benim benzeri var olan Bir hayli yok. her biri konuşmaya can atıyor. Herkesin her konuda fikri var” dedikten ardindan bisikletine binerek uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.