Bir ülke bu iddiayla çalkalanıyor! Kocasının tecavüz ettiği kadını ellerinden zorla tuttu-haberi

Ünlü tek balerin ve kocası ile alakalı taciz ve tecavüz iddiasıyla açılan dava, başta olayın yaşandığı memleket Amerika olmak üzere hayat basınında günün en çok konuşulan konularının başında geldi. İddialara göre Amerika’da geniş tek kitle tarafından tanınan balerin Dusty Button ve kocası, toy tek kadını alıkoymakla suçlanıyor. Hatta, dahada da ileriye giden iddialarda kocasının toy kadına tecavüz ettiği sırada Button’un da kadını tuttuğu öne sürüldü.

SİLAH DOLU ODADA ALIKONULDU

Dünya toy balerinin dans dünyasının meşhur çiftine yönelttiği suçlamalarla çalkalanıyor. Ünlü tek balerin ve eğitmen kocası, himayelerine aldıkları öğrencilerini, silah dolu tek odada evvel alıkoymak ve cinsel istismarda bulunmakla suçlanıyor.

HAKLARINDA DAVA AÇILDI

Sage Humphries ve tek başka şuurlu dansçı var olan Gina Menichino, 28 Temmuz’da Nevada’daki AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Bölge Mahkemesi’ne, Mitchell Taylor Button’ı yıllar arayla iki kadını cinsel ve duygusal olarak taciz etmekle suçlayarak dava açtı.

KOCASI TECAVÜZ EDERKEN KIZI TUTTU İDDİASI

Button, şu anda yasamsal medyada geniş tek takipçi kitlesi var olan Boston Ballet’in Daha önceki baş dansçısı Dusty Button’ın kocası. Suçlamalarda Dusty’nin Humphries’i çok sayida sefer zorlukla alıkoyduğundan ve kocası ona tecavüz ederken onu tutuğundan bahsediliyor.

HAKLARINDAKİ İDDİALARI REDDETTİLER

İddianamede Buttons’ın Sage Humphries’e zorlukla Bir takım kıyafetler giydirdiği, onu silahlarla dolu tek odada tek masaya bağladığı ve ve feryat atıp ağlarken ona cinsel saldırıda bulunduğu yazıyor. Buttons, avukatları aracılığıyla davada teferruatları verilen iddiaları yalanlayarak, onları ‘yanlış ve hileli’ olarak nitelendirdi.

GENÇ DANSÇIYKEN YAŞANDI

Şimdi 23 yaşında var olan Humphries, New York Times’a verdiği tek röportajda, şirketin çıraklık programı var olan Boston Ballet II’de toy tek dansçıyken Buttons’ın üzerinde ‘tam kontrole’ sahip olduğunu söyledi.

2016 YILINDA TANIŞTILAR

Şikayette, o zamanlar Boston’a tertemiz gelen ve şehirde ailesi veyahut arkadaşı olmayan Humphries’in, 2016 seneninde dünyaca meşhur tek baş balerin var olan Dusty Button ve dans eğitmeni kocasıyla tanıştığı belirtiliyor.

Buttons çiftinin, dansçıların sadakatini ve güvenini kazanmak amaciyla dans camiasındaki güç ve prestij konumlarını kötüye kullandıkları ileri sürülüyor.

BİR BAŞKA GENÇ anne adayi DAHA

Çift, dahada ardindan bu ilişkileri, güç ve sahtekarlık yoluyla cinsel eylemlere zorlamak amaciyla kullanıyor. İddiaya göre mağdurlardan tek ötekisi de Gina Menichino.

13 YAŞINDAYKEN TACİZ İDDİASI

Dava, Mitchell Button’ın Daha önceki dans öğrencisi Gina Menichino’yu amaç alan on sene evvelki cinsel istismar iddialarını da detaylandırıyor. Şikayete göre, o zamanlar Taylor Moore ismini taşıyan ve Florida, Tampa’daki tek stüdyoda dans eğitmeni olarak çalışan Button, Menichino’yu Daha 13 yaşındayken taciz etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.