Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın “Teixeira olmazsa Gedson gelsin” talebi ortalığı karıştıracak-haberi

Transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş‘ta listenin başında Brezilyalı yıldız Alex Teixeira yer alıyor. nihayet yapılan temaslarda Brezilyalı yıldızın senelik üç milyon avro aylık ile birlikte imzasini parası istek etmesi siyah-beyazlıları çıkmaza soktu. teknik patron Sergen Yalçın ve yetkililer evvelki vakit tasima gelişmeleri hasebiyle tek müzakere gerçekleştirdi. Yalçın, “Teixeira olmazsa Gedson Fernandes‘i isterim” isteginde bulundu. Sözcü’nün haberine göre yönetim, ekstradan Portekizli futbolcuyu belirledi.

GALATASARAY DEVREDE

Sezonun 2. devresini Galatasaray’da kiralık olarak geçiren Gedson’un adı, Portekiz basınında tekrar Galatasaray ile anılıyor. Beşiktaş, Teixeira’yla aylık ile alakalı pazarlıklarını sonuna civarindan sürdürüp müspet tek cevap almak amaciyla uğraşacak. Sambacı, çok maliyetinde ısrarcı olursa Gedson’u kiralamak amaciyla Benficalı yöneticilerle masaya oturulacak. aynı zamanda Josef de Souza’nın, birlikte tatil yaptığı Teixeira’nın ‘Kartal pozu’ resmini paylaşması taraftarları heyecanlandırdı.

ÇEBİ ÖDEDİ KRİZ BİTTİ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, takimi UEFA nezdinde mühim tek cezadan kurtardı. Sezon içinde 100 milyon TL’ye yakın futbolcu alacakları ve dış borçları cebinden karşılayan Çebi’nin UEFA’ya Bir gün evvel 2.8 milyon Euro’luk tediye yaptığı öğrenildi. UEFA, siyah-beyazlı kulübün geçmiş borçları hasebiyle Avrupa gelirlerinin yüzde 15’ine el konulacağını bildirmişti. Ahmet Nur Çebi’nin bu hamlesinin derhal peşinden UEFA krizi çok büyümeden sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir