Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den Ghezzal ve Aboubakar’a veda gibi sözler-haberi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programında açıklamalarda bulundu.

Vincent Aboubakar’ı dahada evvelce çok sevdiğini belirten reis Çebi, “Porto’da istediğini bulamamış, ağır tek sakatlık geçirmiş, sağlık raporu da alamıyor. bendeniz çok seviyordum onu zamanında. Çok kibar, çok naif tek çocuk. Sakatlık tekrar nüksederse, takimi güvenlik alana taşıyacak tek sözleşme yapıldı. var sakatlığından dolayı tek şey olduğunda Beşiktaş’ın ağır yük taşımaması vaziyetinde tek uzlaşı var. Sağ olsun Aboubakar da onay etti bunu. Başkası olsa etmeyebilirdi. hemide Beşiktaş’ı sıkıntıya sokmadık. hemide onu kazandık, hemide Beşiktaş kazandı” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ’I RİSKE ATAMAM”

Aboubakar’ın Beşiktaş’taki geleceğiyle alakalı konuşan reis Çebi, “Kafamda tek net var olan şey şu. Beşiktaş’ı rizikoya atamam. Beşiktaş’ın verdiklerinden verebileceklerinden dahada fazlasını kimseye veremem. Zira futbolcunun maaşlarını ödeyemiyorsanız o futbolcu Zati oynamıyor. Ve ödemediğiniz paraların getirisiyle sizden alıyor. O vakit ne yarar sağladık. takimi belli tek süre savunmak zorundayız, beno çerçevede gidiyorum” ifadelerini kullandı.

GHEZZAL’IN GELECEĞİ

Ghezzal’ın Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağıyla alakalı gelen suale reis Çebi, çok kontratlara imzasini atmayacağını söyledi. Çebi, “Evi Monaco’da gidecek tabii. Sözleşmesi bizde bitti. tekrar yenilemek müzakereler tekrar başlayacak. Hepsiyle görüştüm. Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Ama kulüpleriyle görüşeceğiz. Bizde bütçe neyse odur. Onun içinde bu çocuğa inandirma yolu bulacağız. Paramız yetmediği amaciyla alamadığımız Bir hayli futbolcunun adina geldi Raşit Ghezzal. Enseyi karartmamak lazım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.