Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi mesajı verdi! Vincent Aboubakar kalacak mı?-haberi

Porto’da yaşadığı uzunca süreli sakatlıklar sebebinden transferine şüpheyle bakılan Vincent Aboubakar, bu sezon beklentilerin çok üzerinde tek performans alana koydu. Kamerunlu golcü, 2020-2021 sezonundaki lig maçlarını 15 golle tamamladı. Aboubakar, sakatlığı hasebiyle sezonun nihayet 11 maçında Yalnızca 45 dakika süre almasına karşın takımının en golcü 2. ismi olarak dikkati çekti. kara Beyazlı ekiple sözleşmesi sona eren ve ismi Fenerbahçe ile anılan Aboubakar’ın vaziyeti ile alakalı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi konuştu.

Beşiktaş’ı rizikoya atamayacağını belirten Çebi, şu ifadeleri kullandı:

‘Hem onu kazandık ayni vakitte da Beşiktaş kazandı’

“Aboubakar, çok naif ve nazik tek çocuk. var sakatlığında rastgele tek şey olduğunda, Beşiktaş’ın ağır yük taşımaması ile alakalı tek uzlaşı var, sağ olsun Aboubakar da bunu onay etti. O da Beşiktaş’ı istedi. Uçakta hasbihal ettik, bana ‘Üstümde hakkınız var, sayenizde futbola döndüm, futbol hayatımı art kazandım’ dedi. hemide onu kazandık ayni vakitte da Beşiktaş kazandı.”

İlgili Haberler
Son dakika Dorukhan Toköz açıklaması: Avrupa’da futbol oynamak istiyor!

‘Beşiktaş’ı rizikoya atamam’

”Sadece kafamda netleşen şu: Beşiktaş’ı rizikoya atamam. Beşiktaş’ın verebileceğinden dahada fazlasını kimseye veremem. Futbolculara parayı ödemeyince Zati oynamıyorlar ve ardindan parasını getirisiyle alıyorlar. asgari Aboubakar civarindan tek forvet lazım. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız. Forvet konusuna değişik bakacağız.”

İlgili Haberler
SON DAKİKA ! Ahmet Nur Çebi noktayı koydu: Sergen Yalçın tertemiz sözleşmeye istediğini yazsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.