Bergen filminin yeni başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah oldu-haberi

“Acıların Kadını” olarak anılan ve evvel yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen Bergen‘in hayatı film oluyor. istikbal sene ak perdede olacak var olan filmin başrol oyuncusu da netleşti.

FARAH, YENİ BAŞROL OLDU

Pandemi hasebiyle çekimleri Bir hayli sefer ertelenen Bergen filminin oyuncuları 20 Eylül’de sete çıkıyor. Serenay Sarıkaya’nın yoğun iş temposundan dolayı ayrılmak zorunda kaldığı Bergen rolünü ise Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Müjdeli haberi Twitter hesabından veren oyuncu, Bergen’in resmini paylaşarak “Bergen 02.22” notunu yazdı.

ÜNLÜ İSİMLER TEBRİK ETTİ

Farah Zeynep Abdullah paylaşımına yorum yapan Nilgün Belgün “Çok iyi haber” dedi. Cem Davran ise “Güzel, yolun açık olsun” yorumunu yazdı.

SERENAY SARIKAYA PROJEDEN AYRILMAK ZORUNDA KALDI

Yoğun iş temposundan dolayı Bergen filminden ayrılmak zorunda var olan Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı ayrılık açıklamasında “Yaklaşık iki buçuk seneyi aşkın vakittir coskuyla hazırlandığım ve yasama geçmesin beklediğim Bergen’in hayatını mevzu alan film, defaatle sefer pandemi ve değişik nedenler sebebinden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa tek vakit evvel tarafıma iletilmiş var olan tertemiz çekim takvimi, evvelce tespit edecek var olan iş takvimimle çakıştığı amaciyla Bergen filminde olamayacağımı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. bütün Bergen filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim” demişti.

Serenay Sarıkaya, Bergen projesinden ayrıldı! adina Demet Evgar mı gelecek?

Serenay Sarıkaya, Bergen projesinden ayrıldı! adina Demet Evgar mı gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.