Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir, silahlı saldırıya uğradı-haberi

Ünlü türkücü Berdan Mardini‘nin geçtiğimiz mart ayında boşandığı eşi Fatoş Karademir, Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi’nde çocuklarını görmeye giderken al ışıkta beklediği sırada otomobilinin içinde silahlı saldırıya uğradı. Motosikletle gelen iki kişi araca defaatle ateş açtı.

BACAĞINDAN VURULDU

Tabancadan çıkan mermilerle Karademir’i bacağından yaralarken, saldırganlar olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyanlar, olay adina polis ve sağlık ekiplerini çağırdı. sağlık ekipleri, yaptıkları evvel müdahalenin derhal peşinden Fatoş Karademir’i hastaneye kaldırdı. zabita ekipleri ise yaptıkları olay yeri analiz çalışmasının derhal peşinden iki saldırganı yakalamak amaciyla çalışma başlattı.

SALDIRI ANI KAMERADA

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Karademir’in ışıklarda beklediği sırada yanına gelen iki kişinin ateş ettikten ardindan kaçtıkları görülüyor. Görüntülerde Karademir’in aracı yanaştırması ve vatandaşların yardımına gitmesi yer alıyor.

TEK CELSEDE BOŞANMIŞLARDI

2010 seneninde nikah masasına oturan ve iki çocukları var olan Berdan Mardini ile Fatoş Karademir çifti geçtiğimiz mart ayında boşanmıştı. Mardini’nin avukatının yaptığı izahta “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeni ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” denilmişti.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.