Belhanda’yı bitiren Trabzonspor, Feghouli ile ikinci bombasını patlatıyor-haberi

Trabzonspor Yönetimi, bonservisi elinde var olan Belhanda’ya 1,5 milyon Euro’dan üç senelik sözleşme önerininde bulundu. Faslı oyuncu rakamı onay etti ama Ayrı olarak imzasini parası istek ediyor. Fanatik’in haberine göre; Bordo-Mavili takımın kurmayları bu rakamı minimuma çekerek Belhanda’ya imzasini attırmak istiyor.

AVCI ÇOK ISRARCI

Geçtiğimiz günlerde reis Ahmet Ağaoğlu ile birlikte Istanbul’da tasima toplantısı yapan teknik patron Abdullah Avcı Belhanda’nın transferine onay verdi.

TÜRKİYE’DE KALMAK İSTİYOR

31 yaşında olan futbolcu Galatasaray ile yolları ayrıldıktan ardindan vatan dışından da teklifler aldı ama kariyerine Türkiye’de ayni ritimde devam etmek istiyor. Faslı yıldızın serisinin tercihi de Türkiye’de kalmaktan yana…

YÖNETİCİLERİ ELEŞTİRDİ

Bu sezon Galatasaray forasıyla 28 mücadelede 8 gol, üç asistlik performans sergileyen Belhanda, alan tabanı hasebiyle idaresi eleştirdiği amaciyla takımdan gönderilmişti. Belhanda, “Yöneticiler yasamsal medya ile ilgileneceğine şu tabana bakmalılar” demiş ve derhal peşinden bileti kesilmişti.

FEGHOULİ SÜRPRİZİ

Bordo-Mavililer, tek sonraki sezon Galatasaray’dan ayrılması beklenen Feghouli amaciyla de çalışmalara başladı. çok maaşı ve ilerleyen yaşı hasebiyle Cezayirli Feghouli’yi elden çıkarmaya bakanimiz Galatasaray’ın Trabzonspor’la uzlaşma olasiligi çok güçlü. Sarı-Kırmızılılar’dan takriben dört milyon avro galip gelen Feghouli’ye yapılacak öneri bonuslarla birlikte iki milyon euroyu aşmayacak. Bu transferde Galatasaray’ın bonservis bedeli istek etmesi beklenmiyor ama oyuncunun fedakarlık yapması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir