Bayram mesajları 2021 | Kurban Bayramı en anlamlı, özel, resimli, uzun-kısa, ayetli, dualı mesajlar ve kutlama sözleri-haberi

Heyecan içinde beklenen Kurban Bayramı geldi çattı. İslam aleminde iki hatri sayilir büyüklükte bayramdan biri var olan Kurban Bayramı amaciyla binlerce vatandaş, “Hayırlı bayramlar” dileklerini iletiler göndererek iletiyor. Kurban bayramında dört vakit süresince imkanı var olan sevdikleriyle görüşecek hasret giderecek, sevdiklerini görme imkanı olmayanlar ise dijital ortamlardan sevdiklerinin bayramı mesajları ile kutlayacak. Yakınlarını veyahut akrabalarını ziyaret edemeseler de resimli, anlamlı ve en iyi 2021 Kurban Bayramı mesajları ile kutlamak isteyenler amaciyla en en anlamlı, özel, resimli, uzun-kısa, ayetli, dualı iletiler ve kutlama sözlerini derledik. Bu mesajları Facebook, Instagram, WhatsApp benzeri uygulamalardan bayram mesajlarını hızlı tek şekilde yollamak mümkün. 

Kurban Bayramı en anlamlı, özel, resimli, uzun-kısa, ayetli, dualı iletiler ve kutlama sözleri

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz tek Kurban Bayramı dilerim.

Özlemleri gideren, her biçimde dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, mutluluk ve mutluluğu yaşadığımız hususi günlerdir. Sizin ve ailenizin Kurban Bayramı’nı kutlama ediyorum.

En içten dileklerim ile Kurban Bayramı’nızı kutlama ederim. sağlık ve sağlık ile dahada nicelerine erişmek dileği ile!

Bayram günleri, Parasal ve içsel dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve Sulhun da doruğa eriştiği günler olsun. Bayramınız kutsal olsun.

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Bil ki sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve huzur yoksun olmasın. İyi bayramlar…

Dilden gelen gönüldense, dokunur başka gönüllere… En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Yüreklerde tek esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. İyi bayramlar dilerim.

Bugün mutluluk günü, kederleri tek yana bırakıp mutluluk dolu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Gülerek geldi kutsal Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’ıma bu kutsal Kurban Bayramında her biri mutluluk dolu olur allahın izniyle dualarım Allah’ıma..

Bizi olusturan Allah’a şükürler olsun. bütün müslümanlara hayırlı olsun. Kurban Bayramınız kutsal olsun.

İki kutsal günün tek arada yaşandığı bu gün içinde herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Tüm yürekler mutluluk dolsun umutlar hakikat olsun acılar unutulsun dualarımız onay ve bayramınız kutsal olsun.

Hafif tek rüzgar dalgalandırır denizi… tek iyi laf de güzelleştirir insanları… sebebinden gülümseme, evinden bolluk yoksun olmasın. Bayramın kutsal olsun.

Şeker tadında tek Kurban Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Ey dost! Bedenen ayrı olsak da bil ki aklımdasın, ismini dualarımdan yoksun etmem. Sevdiklerinle ve ailenle mutluluk dolu tek bayram dilerim…

Bayramın dili yok. Olsaydı insanoğluna ‘barışın, bağışlayın ve sevin’ derdi. Siz bu Suskun çağrıya kulak verin. Bayramınız kutsal olsun…

Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk dolu olmak ve esenlikler dileriz.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Milli ve içsel değerlerin heyecanla yaşandığı, yasamsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden var olan Kurban Bayramı’nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı’mız kutsal olsun.

Bu iyi ayın kutsal bayramı bizlere mutluluk dolu olmak getirsin. mutluluk ve huzur dolu tek Kurban Bayramı dilerim.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, tekrar de mutlu, tekrar de umutlu, tekrar de sevgi dolu nice bayramlara…

Gecenin iyi yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle tek geceye doğsun ki, duaların onay ve Kurban Bayramınız kutsal olsun!

Bugün ellerinizi her vakitkinden dahada çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz amaciyla huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

Bu iyi ayın kutsal bayramı bizlere mutluluk dolu olmak getirsin. mutluluk ve huzur dolu tek Kurban Bayramı dilerim.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle birlikte sıhhatli ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve keyifli nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Kurban Bayramı’nız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Kestiğiniz kurbanlar onay olsun… İyi niyetle başladığımız her vakit sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramı’nız kutsal olsun.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, tek damla mutluluk dolu olmak dolsun günlerine, bin tek duan onay ve bayramın kutsal olsun…

Bir bayramı dahada birlikte görmeyi kismet eden yaradana şükrederken kaybettiklerimize Allah’tan rahmet dilerim. Herkesin kestiği kurbanların onay olması dileğiyle, Kurban Bayramı’nız kutsal olsun.

Kurban Bayramı’nın bütün bereketiyle yüreklere mutluluk dolu olmak ve içsel coşkular getirmesini dilerim.

Gecenin iyi yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle tek geceye doğsun ki, duaların onay ve Kurban Bayramınız kutsal olsun!

En iyi bayramların en iyi anlıları Yalnızca bu erken değil her vakit size iyi tek anı olsun! Kurban Bayramınız kutsal Olsun

Kardeşliğimizi dahada da güçlendiren bu iyi bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, bütün insanlığa barış, huzur, mutluluk dolu olmak ve hayırlar getirmesini Allah`tan temenni ediyorum.

Sevdiklerinizle tek arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmak dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Kurban Bayramı’nızı kutlama ederim.

Neşe, sevinç, mutluluk dolu olmak ve huzur dolu bayramlar geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit tek öncekinden dahada iyi ve mutluluk dolu tek Kurban Bayramı diliyoruz.

Bu mutluluk dolu günde, iyi insanlara, hususi insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz tek bayram olsun..

Büyük milletimize, İslam alemine, sulha ve dayanışmaya her günkünden dahada çok ihtiyacı var olan bütün insanlığa mutluluk, huzur ve muvaffakiyet getirmesini diliyorum.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, Sahiden iyi ve bereketli tek Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar…

En iyi Bayramların En iyi hatıraları Yalnızca bu erken değil Her vakit Size iyi tek anı olsun! Kurban Bayramınız kutsal Olsun!

Allah bayramınızı hayırlı kutsal etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır tek mesuliyet altında tutmasın. Kurban Bayramınız kutsal Olsun…

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın kutsal olsun.

Sevdiklerinizle tek arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmak dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Kurban Bayramı’nızı kutlama ederim.

Özlemleri gideren, her biçimde dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, mutluluk ve mutluluğu yaşadığımız hususi günlerdir. Sizin ve ailenizin Kurban Bayramı’nı kutlama ediyorum.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi ulu Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, bütün insanlık amaciyla hayırlara vesile olsun. Bayramınız kutsal olsun…

Gerçek var olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nica bayramımız kutsal olsun.

  • bayram mesajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.