Başkanlığa adaylığını koyacak Abdurrahim Albayrak’ın listesi ortaya çıktı-haberi

İptal kararı üstüne belli tek süre dahada istişare süresi bulan Albayrak en hatri sayilir büyüklükte hayallerinden biri var olan Galatasaray Başkanlığı ile alakalı resmi adımı da kısa süre içinde atacak. Ajansspor’un haberine göre; Albayrak’ın seçenek listesi belli oldu.

MEVCUT YÖNETİCİLERLE DEVAM

Galatasaray’da reis adaylığını izaha hazırlanan Abdurrahim Albayrak‘ın listesinde Parasal gücüyle Bilinen asgari iki ad olacak. başka istikametten var yöneticilerden Dorukhan Acar, Oytun Özer benzeri gençlerin yanı sıra Okan Böke, Yusuf Günay’ın da Albayrak’la yürüyeceği belirtiliyor.

KANÇAL’DAN onay YOK

Galatasaray reis yardımcılarından Kaan Kançal’ın ise şu vakit bunun benzeri tek listede olmaya onay vermediği gelen veriler arasında.

ESKİ BAŞKANLARLA TEMASA GEÇTİ

Olağan seçenek öncesi nisan ayında liste kurma çalışmalarına başlayan Abdurrahim Albayrak evvela Daha önceki başkanlarla temasa geçmişti. Dursun Özbek, Adnan Polat benzeri isimlerle temasa geçen Albayrak, tekrar Daha önceki yöneticilerle istişare yapmış ve alışılmış olan seçimin müracaat tarihi var olan 7 Mayıs’a civarindan beklediği ortam ve tabloyu oluşturamamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir