Başarılı oyuncu Süleyman Yağcı, açık kalp ameliyatına alındı-haberi

Ünlü oyuncu Süleyman Yağcı, bu erken Üsküdar’da bulunan hususi tek hastanede açık kalp ameliyatına alındı. Yağcı, sigara ve içki kullanmamasına karşın kalbinin stresten dolayı zarar gördüğünü ve aciliyetli olarak operasyona alındığını söyledi.

“STRESTEN anne DAMARIM TIKANMIŞ”

Ameliyata girmeden evvel İzah yapan Süleyman Yağcı, “Sigara ve içki civarindan dahada riskli tek şey var, stres. Lütfen stresten ırak durun. Benim sigaram ve alkolüm yok ama anne damar tıkanmış ve kalbimin çok hatri sayilir büyüklükte darbeler aldığını hekimler söylediler. aciliyetli olarak operasyona giriyoruz şimdi. nedeni stres. Herkese stresten ırak durmasını, üç hergün yeryüzünde hayatın yalan olduğunu bilerek yaşamasını öneri ederim. Herkesin duasına ihtiyacımız var. Herkese çok teşekkür ediyorum. Çok dostlarımız geldi. Ziyaret yasağımız var ama yakarmaya yasak yok. Herkesin duasını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

“BAYRAMA ÇIKARSAK NE MUTLU”

Yaklaşan Ramazan Bayramı amaciyla temennilerini ileten Yağcı, “Bayrama çıkarsak ne mutlu. Çıkanların bayramı kutsal olsun. Çıkmazsak da yaşayanlara nice mutluluk dolu bayramlar diliyoruz. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. İnşallah biz de bayramı göreceğiz. Orucumuzu tuttuk. Yarın bayram. bu erken allahın izniyle çifte bayram yaşarız. Ameliyatımız başarıyla geçer inşallah. Çok hatri sayilir büyüklükte tek kalp ameliyatı olacak. Zira açık kalp ameliyatı olacak. Açık kalp ameliyatları çok büyüktür. Ama Allah’tan umut kesilmez” dedi.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.