Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, yıllar sonra itiraf etti-haberi

Barcelona’da sözleşme Haziran ayının nihayetinde bitecek var olan ve takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini savunan yıldız futbolcu Lionel Messi kariyeriyle alakalı mühim açıklamalarda bulundu.

Arjantin basınından Ole’ye röportaj veren Messi, kariyerinin evvel yıllarıyla ilgili, “Barcelona’ya imzasini atma kararı zordu. Bunu düşünmek amaciyla çok zamanım olmadı. Rosario’dan ayrıldığımda hep ağlıyordum, her vakit yaptığım şeyi yapmaya ayni ritimde devam etmek amaciyla Barcelona’ya art dönmek istiyordum ama sahip olduğum her şeyi bırakmak bana pahalıya patladı ve asgari altı ay dahada art dönmeyeceğimi biliyordum. İletişim kurmak Sahiden güç olduğu amaciyla Bir hayli arkadaşımı kaybettim. Şimdi 13-14 yaşındakilerin gsm telefonu var ama benim vaktimde öyle değildi. ara sebebinden Bir hayli arkadaşımla konuşmayı bıraktım” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Liverpool’da kalacak mı? Jurgen Klopp’tan ozan Kabak açıklaması

“Onların formasını almayı isterdim”

Kariyerinde duyduğu pişmanlıklardan da laf eden 33 yaşında olan futbolcu, “İlk başladığımda oynadığım oyunculardan takim formasi istemediğim amaciyla üzgünüm. Örneğin Ronaldo (Brezilyalı) ve Roberto Carlos… bu erken onların formalarına sahip olmayı çok isterdim” dedi.

İlgili Haberler
Galatasaray Daha önceki başkanı Ünal Aysal, uzunca süre ardindan sessizliğini bozdu

“Kral Kupası zaferi dönüm noktası oldu”

Messi, bu sezon kazandıkları İspanya Kral Kupası ile alakalı ise, “Gerçek şu ki, nihayet Kral Kupası takim amaciyla özeldi. Tatminkar olmayan neticeler ve unvanlardan dolayı huzur alamadığımız ani çok sene yaşadık. Bir hayli tertemiz oyuncuyla çok toy tek soyunma odasına sahibiz ve soyunma odası amaciyla bu Kral Kupası çok mühim tek dönüm noktası oldu” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir