Banksy eseri, Kiev Çocuk Hastanesi’ne bağış için rekor fiyata satıldı-haberi

Londra merkezli MyArtBroker.com platformu aracılığıyla müzayedeye sunulan CND Soldiers yapıtı 106.500 dolar topladı. Satış, beklenen fiyatın oldukça üzerinde olmasıyla dikkat çekti.

Bugün, Banksy’nin iki askerin Nükleer Silahsızlanma Harekatı’nın simgesi var olan barış işaretini tek duvara çizerkenki görüntüsü her vakitkinden dahada çok aksiseda uyandırıyor. Bu satış amaciyla müzayedeci komisyonları reddetti, böylelikle altı haneli miktarın tamamı ihtiyacı var olan Ukraynalılara yardım etmeye gidecek.

Platformun genel müdürü Charlotte Stewart, eser sahibinin Bonkörlüğüne övgüde bulunurken, bağış sayesinde çocukların ve ailelerinin hayatlarında tek sonraki haftalarda çok hatri sayilir büyüklükte tek ayrım yaratacağına inandığını belirtti.

Ryan Reynolds ve Blake Lively'den Ukraynalı mülteciler amaciyla rekor bağış İlginizi Çekebilir Ryan Reynolds ve Blake Lively’den Ukraynalı mülteciler amaciyla rekor bağış Banksy'nin resminin bulunduğu duvarın sökülmesi kaygı yarattı İlginizi Çekebilir Banksy’nin resminin bulunduğu duvarın sökülmesi kaygı yarattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir