Bandırmaspor, isim sponsorluğu sözleşmesini yeniledi-haberi

TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor, Bandırma Özel Royal Hastanesi ile ad sponsorluğu sözleşmesini yeniledi. Hastanenin toplantı salonunda düzen eden imzasini törenine, Bandırmaspor takimi Başkanı onur Göçmez ve yönetim heyeti üyeleri, Bandırma Özel Royal Hastanesi yönetim heyeti Eş Başkanları Op. Dr. Ercan mutluluk ile Op. Dr. Gürsel Kurt katıldı. merasimde konuşan Göçmez, Bandırmaspor ismine layık olmanın mühim olduğunu vurguladı.

Bandırma Özel Royal Hastanesinin geçen sene da ad sponsoru olduğunu anımsadan Göçmez, “Bandırma Özel Royal Hastanesi, geçen seneki evvel sponsorluğun rakamsal bölümünü yüzde 85 oranında artırdı. Pandemi döneminde öylesine zorluklar yaşamalarına karşın dedikleri şu oldu; Bandırmaspor bize çok hatri sayilir büyüklükte tek mutluluk dolu olmak yaşattı. Bu, pandemide çok hatri sayilir büyüklükte maneviyat verdi. Biz de bu göstermiş oldukları destekten dolayı da üç çalışacaksak 5 çalışacağız. Onları tek dost, tek aile olarak görüyoruz. Bandırmaspor’a hayırlı olsun.” diye konuştu.

Sevinç de, Royal Hastanesi ailesi olarak bu sene da Bandırmaspor’un yanında olmaya karar verdiklerini belirterek, “Bizim amaciyla hiç güç tek karar olmadı çünkü biz Bandırmaspor’u, Bandırmalıları çok seviyoruz. Başkanımızın olduğu yerde her vakit varız. Mutluyuz, huzurluyuz. İnşallah hedeflerimize erişmeye çalışırız.” ifadelerini kullandı.

Kurt ise Royal Hastanesi olarak Bandırmaspor’a ad sponsoru olmaktan gurur duyduklarını kaydetti.

Konuşmaların derhal peşinden sponsorluk sözleşmesini imzalayan taraflar, pasta keserek anlaşmayı kutladı.

“Çok iyi tek takım oluşturacağız”

Sözleşmenin derhal peşinden gazetecilerin suallerini Cevaplayan reis Göçmez, yapılan transferleri Bir takım kişilerin beğenmediğini ve rakamların çok fazla olması hasebiyle şu anda transferleri durduklarını söyledi.

Belirli tek vakit içinde tasima rakamlarının aşağıya düşeceğine inandığını ifade eden Göçmez, şunları kaydetti:

“Çok iyi temaslarımız var bu hafta. Önümüzdeki hafta da temaslarımız sürecek. Kimse telaş yapmasın. Bandırmaspor’un parasını boş yere harcamamamız gerekiyor. Bu seneki hedefimiz ligde kalmak. Açık ara ligde kalmak istiyoruz. Hedefimiz play-off diyoruz. Çok iyi tek takım oluşturacağız. 3-4 milyon paralar verecek takım değiliz. Bekleyeceğiz. Kampta da tasima yapacağız. Gençleşen tek takım yapacağız.”

AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir