Balık aşkı ağır basan oyuncu Çağatay Ulusoy, 841 bin TL’ye tekne aldı-haberi

Oyuncu Çağatay Ulusoy‘un en hatri sayilir büyüklükte hobisi balığa çıkmak olarak biliniyor. Balık ihtirası ağır basan oyuncunun, 100 bin dolar ödeyerek hususi imalat tek tekne yaptırdığı öğrenildi. Ulusoy, sevgilisi Duygu Sarışın‘la Datça‘da tertemiz teknesinin keyfini çıkarıyor.

841 BİN Lira DEĞERİNDE YENİ OYUNCAĞI

Milliyet’te bulunan habere göre, Çağatay Ulusoy’un Daha önceki teknesini 235 bin euroya satıp 841 bin Lira değerinde hususi yapım tekne aldı. Oyuncunun iki kişilik oyuncağında, balık tutmak amaciyla hususi oltalar ve mekanizmalarının bulunduğu öğrenildi. Balık tutmayı ve dalmayı çok seven başarılı oyuncu, sıra yorgunluğunu da denizde atıyor.

GÖZLERDEN ırak TATİL YAPIYORLAR

Üç senedir oyuncu his Sarışın ile birlikte var olan oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’a gitmiş ve aldığı tertemiz teknesine atlayarak soluğu Datça’da almıştı. Datça’da gözlerden ırak tatil yapan çift, tek haftalık tatilin derhal peşinden Bodrum’a art döndü.

TUTTUĞU BALIKLARLA POZ VERMİŞTİ

Ulusoy yasamsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımda yakaladığı palamut balıkları ile poz vermiş ve paylaşımında da “palamutçulaaaar” notunu düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir