Azra’nın ardından sunucu Elif Yılmaz’dan çok konuşulacak itiraf: Kiraladığım evdeki ilk gece arkamı döner dönmez tacize uğradım-haberi

Antalya’da 21 yaşında olan Gazetecilik öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun emlakçı Mustafa Murat Ayhan tarafından vahşice öldürülmesinin derhal peşinden yasamsal medyada binlerce paylaşım yapıldı. O paylaşımlardan biri de Kanal D‘de magazin programı sunan Elif Yılmaz‘dan geldi. Yılmaz, 2016 seneninde tek emlakçının tacizine uğradığını anlattı.

“ZORLA GİRİP BENİ TACİZ ETTİ”

Paylaşımında, Adana’dan İstanbul’a okumak emeliyle geldiği dönemini laf eden Yılmaz, şunları söyledi:

“İstanbul’a evvel taşındığımda tek emlakçıyla görüşüp ev kiralamak istemiştim ve 2016 senesinde Halkalı civarında tek emlak ofisine uğradığımda orada çalışan biri, belli tek süre müddetliğine hanesi kiralayabileceğimi söylemişti. Öğrenci geçmişiyle mantıklı gelmişti. ve hanede kaldığım evvel gece arkamı döndüğümde Haneye zorlukla girip beni taciz etmişti.

“NASIL KAÇTIĞIMI HATIRLAMIYORUM”

Evden nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum. Şikayet edeceğimi söyledim çıkarken korkup haneden çıkmış, ve kimseye doğru düzgün tanımıyordum. Yalnızdım çaresizdim. Böylesi şerefsizleri artık söyleme zamanı… bendeniz de susmuyorum. Daha şikayetçiyim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.