Aynı anda iki ilişki pahalıya patladı! Amerika’da aldatılan kadınlar intikamlarını Türkiye’de aldı-haberi

Amerika’nın Teksas eyaletinde yaşayan Kristen Bishop ve Sophie Miller adli kadınlar, kendisi kendilerini aldattıklarını ayrım ettiklerini erkek isimli bay arkadaşlarından intikamlarını Türkiye’de aldılar.

SOSYAL MEDYADA ayrım ETTİ

26 yaşında olan Sophie Miller, tek uygulama üzerinde dolaştığı sırada bay arkadaşının kendisini Kristen Bishop isimli tek kadınla aldattığını ayrım etti. derhal Bishop’a sesli ileti gönderen Miller, vaziyeti açıklama etti.

EVİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARADI

Ancak Bishop, toy kadına inanmadı. Bunun üstüne Miller, bay arkadaşının evinde olduğu sırada Bishop’u aradı. bay arkadaşının evini tanıyan Bishop, aldatıldığını anladı.

TÜRKİYE’YE TATİLE ÇAĞIRDI

Aldatılmalarının intikamını nasıl alacaklarının düşünen kadınların aklına tek vakit ardindan ülkemiz tatili geldi. Miller, Adam’a İstanbul‘a tatile gideceğini ve kendisinin de ona eşlik etmesini söyledi.

İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİLER

Bu sırada 3’lü İstanbul’a geldi. ama Adam, Bishop’un da Türkiye’de olduğundan habersizdi. Havalimanında Bishop ile karşılaşan erkek hatri sayilir büyüklükte şaşkınlık yaşadı. İki kadın, bay arkadaşlarını havalimanında bıraktıktan ardindan İstanbul’un keyfini çıkardı.

İstanbul’un turistik yerlerini gezen Kristen Bishop ve Sophie Miller, başlarına gelen olayın kendisi kendilerini yakınlaştırdığını ve iyi arkadaş olduklarını söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.