Aygün Aydın, bu kez Hakan Sabancı’nın arkadaşlarını hedef aldı: Malum gecede içeceğime ilaç kattılar-haberi

Hakan Sabancı’nın başka kızları beğenmesi üstüne mesajlarını ifşa eden Aygün Aydın, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Aydın, bu sefer de yaptığı pazarlık yazışmalarıyla gündeme geldi.

“ÇEVRESİNDE 8 savunmayla GEZİYOR”

Dün yasamsal medya hesabı üzerinden yayınladığı tek video ile Sabancı’nın kendisini ‘kadına şiddetten’ şikayet ettiğini söyleyen Aygün, “Dün tek adet evrak göndermişler, sahte mi değil mi bilmiyorum. belli tek süre ayrıntılı okuyunca anladım, Bilinen kişi kadına şiddetten dolayı beni şikayet etmiş. ama bu şikayeti yapan kişi tek erkek. Kaldı ki bu kişi yalıda etrafında 8 savunmayla birlikte oturan tek kişi. Benim nasıl tek şiddetim olabilmektedir ona karşı?” diyerek yaşadıklarını anlattı.

“PARANA GÜVENME”

Yayın organlarına kazanç saçılarak namusu ve şerefiyle oynandığını argüman eden Aygün sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti:

“Hep benim hakkıma girdin, ama bu ülkede bu haklardan yararlanmalıydı. Onlar dahi bu haklardan yararlanamamışken, sen dedenin aldığı finansal güce güvenerek bunu istiyorsun ama iki vakit ardindan o hisseler düşecek. ağır ağır batıyorsunuz. O elinden gidince kimse senin yüzüne bakmayacak. Paran olmayınca kimse yüzüne bakmayacak, seni hiç kimse Sahiden sevmeyecek. Arkadaş grubun mükemmel değil mi? Sen gittikten ardindan o arkadaş grubun senin arkandan neler söylediğini biliyor musun? Belki o gerçekleri anlarsın ama sende o  us ne gezer?”

ARKADAŞLARINI SUÇLADI

Aydın, paylaşımlarının derhal peşinden iki adet dahada video paylaşıp Sabancı’ya seslenerek, “Bir de Bilinen gecenin sabahı arkadaşlarının haberim olmadan içkime hap attığını biliyor muydun aramızı bozmak için. O vakit anlamamıştım arkadaşlarının ne saçmaladıklarını, ‘Bu hususi olandan değil…’ bendeniz kendime gelip anladığımda artık her şey sarpa sarmıştı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir