Avukat Feyza Altun, ”Elimde ses kayıtları var” deyip anlattı: Yıllarca akrabamın cinsel istismarına uğradım-haberi

Avukat Feyza Altun, yasamsal medya hesabından, cinsel istismara maruz kaldığını açıkladı. Yaşadığı olayları anlatmanın basit olmadığını söyleyen Altun, başından geçen olayları akrabalarına anlattığını ama kimsenin tek şey yapmadığını belirtti.

”SES KAYDINI YAYINLAYACAĞIM”

Akrabasıyla davalık olduğunu söyleyen Altun, ses kaydı yayınlayacağını ve kendisini dinlemeyen akrabalarına bu kaydı ulaştıracağını yazdı.

“ABLALARI SARILDIĞIMIZ FOTOĞRAFLARI BULMUŞLAR”

İşte Feyza Altun’un Twitter’dan paylaştığı o satırlar:

“Beni çocukken istismar eden akrabam N.Ç. (Ne vakit adımı açıkça yazacak diye uykuların kaçsın çünkü yazacağım). Ses kaydında itiraf edip “Ben çocuktum (19) cahildim ama sen (7) de beni severdin” dediğinde deliye dönmüştüm. ardindan onun kız kardeşleri ablam dediğim yurttaslar benim o yaşta ona sarıldığım fotoları bulup dava hazırlığı yapmışlar. tek tanesi de şuurlu anne adayi takılıyor, kızıyla bloglar filan ama bilinçten zerre eser yok. Söylediğimde beni her yerden engellemişti. Onu da konuşacağız. Hani bak sarılıyor, olduysa gönlü vardır gibisinden. tekrar ediyorum başladığında yediyim, ki sanırım dahada öncesi de var belli belirsiz bende… 12 yaşımda artık reaksiyon verip ondan kaçıp hanemize girmesini anneme yasaklattım ve akrabalarıma anlattım.

”ÇEK VUR BENİ FEYZA, GENÇTİM CAHİLDİM”

Bu sene olayı alana çıkardığımda (konuşmak hiç de basit değildi) şey dediler o sene izdivaç etti N.Ç.; kıskançlığından yaptı. bendeniz o sıra 11-12 yaşındayım. Ses kaydını burada yayınlayacağım. Yalnızca ne civarindan ileri gidip ne civarindan saçmalayacaklar onu bekliyorum. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum. Ses kaydında şöyle tek Bölüm var, konuşma başlıyor Katiyen eylem dile getirilmiyor bendeniz soruyorum: Senin kızına yapsalar ne yapardın? “Çeker vururdum Feyza Daha geceleri uyuyamıyorum, çek vur beni Feyza…. Gençtim, cahildim. Sen sanıyor musun bendeniz huzurluyum, yüzyüze görüşelim.”

“SİZLER DE BİRER ÇOCUK İSTİSMARCISISINIZ”

O ablaları o akrabaları bunları dinleyince ne olacak göreceğim, bekliyorum. Hepiniz bu yaptıklarınızla rezil olacaksınız. Unutmayın, rehavete kapılmayın. O vakit akrabalarımı da tek tek yazacağım kim ne dedi. Sizler de birer bebek istismarcısısınız.

Bütün bunlar konuşulduğunda başka tek bay kuzenime itirafta bulundu. Şimdi onu itibarsızlaştırmaya bütün akrabaları ona karşı kışkırtmaya çalışıyor ki konuşursa kimse inanmasın. Ama gerçekleri sen, bendeniz ve itiraf ettiklerin ve ses kaydını dinleyenler biliyor. Sen de beni severdin dedi. Benim sevgimi sen çok yanlış anlamışsın. Sen benim abimdin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir