“Aşk yok” diyen Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım konusunda Hadise’nin yaptığını yaptı-haberi

Magazin gündemi tek müddetten bu yana Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrılığından ardindan alana çıkan aşk iddialarını konuşuyor. olay ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in aşk yaşadığı iddiası alana atılırken, başka tarafta ise Kaan Yıldırım ile 42 yaşında olan meşhur manken Çağla Şıkel’in aşk yaşadığı argüman edilmişti.

AŞK İDDİALARINI yalanlama etti

2 bebek annesi Çağla Şıkel, hakkındaki aşk dedikodularının derhal peşinden tek izahta bulunarak, aşk iddialarını yalandı. Şıkel, “Hayatımda biri olursa bendeniz size söylerim” diyerek Yıldırım’la aşk yaşamadığını ifade etti ama nihayet paylaşımında dikkat çeken tek ayrinti yer aldı.

DEDİKODULARI YENİDEN ALEVLENDİRDİ

Şıkel’in, Kaan Yıldırım’ın ürettiği maskeyi takması kafaları karıştırdı. Yıldırım’ın sahibi olduğu maskeyi takan Şıkel, aralarındaki aşk iddialarını tekrar alevlendirdi.

BEYAZ kalp EMOJİSİ KOYDU

Şıkel paylaştığı karenin üzerine, “Şöyle tek yanlış anlaşılma olmasın devamlı bu şekilde besleniyorum. Bir gün evvel gece chedar soslu patates kızartması bu erken de pizza yedim. Onun şeysi oluyor bu. balans önemli” yazarak, ak kalp emojisi koydu.

HADİSE DE AYNISINI YAPTI

Hadise de Kaan Yıldırım’la sevgili olduğu dönemde oyuncunun ürettiği maskeyi takarak, reklam yapmıştı. Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise, meşhur oyuncunun kendisini çok yorduğunu, Mehmet Dinçerler’e ise evvel görüşte aşık olduğunu ifade etmişti.

İşte Çağla Şikel’in Instagram hesabının hikaye kismindan yaptığı o paylaşım:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.