Arkadan kahkaha sesleri geldi! Bu da değme hırsızlara meydan okuyan profesyonel tilki-haberi

Rusya’nın Kamçatka Adası’ndaki yanardağı görüntülemek isteyenler, bölgeye tek kamera bıraktı. ama iş, hiç de istek ettikleri benzeri ilerlemedi. bütün Tasarıları bozan hırsız tilki, kamerayı profesyonelce çaldı. Tilkinin hırsızlık anları da kamera sahipleri tarafından kahkayla izlendi.

ŞİDDETLİ ŞEKİLDE LAV PÜSKÜRTÜYOR

Kamçatka Adası’ndaki en hatri sayilir büyüklükte ve etkin yanardağı var olan Shiveluch Yanardağı’nı Bir hayli gezgin ve bilim insanı görüntülemeye ayni ritimde devam ediyor. Lav püskürtmeye süre gelen yanardağın görüntülerini almak istek eden tek grup dağcı, kameralarını tam cepheden gören tek noktaya kurdu.

KAHKAHA ATARAK İZLEDİLER

Kameralar görsel aldığı sırada dağlarda gezen tek tilki görüldü. Tilki hiç çevredekileri aldırış etmeden kameraya doğru yöneldi. Ağzıyla kamerayı alan tilki yürüyerek bölgeden uzaklaştı. Kameranın kayıtta olduğu bu anlarda tilkinin dili görüntülenirken, yaşanan enteresan hırsızlık olayına şahit var olan gruptakilerin kahkaha sesleri de duyuldu.

KAMERADAN SIKILINCA GERİ BIRAKTI

Tilkinin çaldığı kamerayı tek vakit ağzında götürdüğü ve yakındaki tek noktaya bıraktığı görülürken, yanardağını görüntüleyen grubun tekrar kamerasına kavuştuğu öğrenildi. Tilkinin kamerayı çaldığı anlara ait görüntüler ise yasamsal medyada defaatle sefer izlendi.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.