Arabanın önüne atlayan şahıs, ‘Ben daha ölmedim mi’ dedi, başka bir otomobilin önüne daha atladı-haberi

Olay, saat 18.45 sıralarında Erenler kazasina bağlı Hacıoğlu Mahallesi, Sakarbaba Caddesi’nde alana geldi. Psikolojik problemleri olduğu argüman edilen S.K., seyretme seklinde var olan Günay Şenyiğit idarenindeki 54 GD 793 plakalı otomobilin önüne atladı.

“BEN dahada ÖLMEDİM Mİ”

Çarpmanın derhal peşinden S.K., ayağa kalkarak, “Ben dahada can vermedim mi” Diye konuştu ve 41 BF 106 plakalı otomobilin önüne atladı. Kaza sonrası S.K. yaralanırken, haber verilmesi üstüne gelen sağlık ekiplerince Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

“ARAÇLARIN ÖNÜNE ATTI KENDİNİ”

Kaza hatıranda olay yerinde var olan Hüsamettin Ay, “Psikolojik problemleri olduğunu düşündüğümüz toy kardeşimiz, evvel karşı istikamette seyretme seklinde var olan aracın önüne atladı. O esnada şoför arkadaşımız kaçabilmek amaciyla sağa- sola gitti. Ona karşın hafiften çarptı. Çarpma sonrası aracını sağ tarafa çekti. dahada ardindan refüje oturdu ve aracın önüne atlayan arkadaşı avuntu ettiler. Çocuk, tek anda ‘Ben Daha can vermedim mi’ diye ayağa kalktı ve koşarak başka şeritten gelen aracın önüne atladı. Çarpmanın tesiri ile bebek havalandı ve yere düştü. dahada sonrasında ambulans geldi. dahi bile seyretme halindeki araçların önüne attı kendini. Şaşılacak tek durum.” dedi.

“SEYİR HALİNDEYKEN ÖNÜME ÇIKTI”

Otomobil sürücüsü Günay Şenyiğit, “Seyir halindeydim arkadaş önüme çıktı. Karşıya geçsin diye yavaşladım ama geçmedi. Sağ tarafa geçtim sağa geldi, sol tarafa geçtim sola geldi. Sonrasında sabit kaldı, frene bastım ama çarptım. talihsiz kaza sonrasında arkadaşı aldık kenara, tek şeyi yoktu. Annesinin numarasını istedim ve nerede oturduğunu sordum. O esnada aracımı kenara aldım. O sırada arkadaş tekrar kalkarak karşı şeritten gelen aracın önüne atladı. Sonrasında ise ambulans gelip hastaneye derhal sevk etti.” diye konuştu.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.