Ankara’da katliam gibi kaza: 3’ü çocuk 4 ölü, 18 yaralı-haberi

Kaza, saat 19.30 sıralarında Haymana kazasina 35 kilometre uzaklıkta bulunan Mangaldağı Şehitliği yakınlarında alana geldi. Piknikten dönen ailelerin bulunduğu Hamza Tan idarenindeki plakalı traktörün römorku devrildi.

ADETA CAN PAZARI YAŞANDI

Can pazarının yaşandığı kazada çok sayıda kişi zit dönen traktörün altında kalırken, Bir hayli kişi de metrelerce savruldu. İhbar üstüne bölgeye zaptiye ve çok sayıda sağlık ekibi derhal sevk ekibi derhal sevk edildi. aynı zamanda talihsiz kaza haberini öğrenen traktördekilerin yakınları da olay adina geldi.

3’Ü ÇOCUK dört KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken, devrilen römorkun altında kalanlar ise zorlukla çıkartıldı. sağlık görevlileri römorkun altından çıkartılan İlknur Akyüz (16), Belinay Tan (9), Dilay Koyuncu (2) ve Necmiye Tan (70) hayatını kaybettiğini belirledi.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Sürücü Hamza Tan ile birlikte yaralanan 18 kişi ise olay yerinde yapılan evvel müdahalelerin derhal peşinden ambulanslarla Haymana hükümet Hastanesi’ne kaldırıldı. rehabilitasyon altına alınan 18 kişiden 5’i taburcu edildi. 13 yaralı ise Ankara‘daki hastanelere derhal sevk edildi.

zaptiye talihsiz kaza ile alakalı tahkikat başlattı.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir