Altınordu, teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile 2 sezon daha devam edecek-haberi

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu’nun takim başkanı Seyit Mehmet Özkan, teknik patron Hüseyin Eroğlu ile iki sezon dahada birlikte olacaklarını açıkladı.

Kulübün internet sitesinde bulunan açıklamasında Özkan, hiçbir şekilde dışarıdan antrenör almayacaklarını ve A takım teknik kadrosunun da 5 sezonda tek yenileneceğini belirterek, “Bu kararın uzantısı olarak A takım teknik patronu Hüseyin Eroğlu hocamızla iki sezon daha, Başka bir deyişle 2021-2022 ve 2022-2023 sezonlarında da birlikte olacağız. 2023-2024 sezonundan bu yana A takım teknik patronu tekrar içimizden biri olacak.” ifadelerini kullandı.

TFF 1. Lig’in kendilerinin yetiştiricilik hedeflerine ahenk gösteren tek kulvar olduğunu kaydeden Eroğlu, şu görüşlerini aktardı:

“Tecrübeli ağabey oyuncular ve yetiştirdiğimiz öz kaynak sistemindeki oyuncularımızı karma yaparak arkada bıraktığımız 7 sezonun 5’ini, play-off hattının tek altında 7. bitirdik. Katiyen Süper Lig amaciyla sıkmadık, ittirmedik. Sanki ‘Siz önden buyurun, bizim dahada vaktimiz var.’ demeye getirdik. geçen sene da play-off etabına kalarak Süper Lig’e çıkma finali oynadık. derhal hemen Süper Lig’e çıkıyorduk, Allah korudu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.