Ali Koç’un listesindeki isimler belli oldu! İkinci dönemdeki yönetim kadrosu bu kez çok kuvvetli-haberi

Dün medya toplantısında Fenerbahçe‘de 2. sefer başkanlığa talip var olan Ali Koç, tertemiz idarenini çok kuvvetli isimlerden oluşturacak. Geçtiğimiz üç senede yönetimden istediği katkıyı alamayan Başkan, artık elini tek başına taşın altına sokmak istemiyor ve Fenerbahçeli mühim isimleri idareye katma niyetinde.

NEZİH BARUT RAKİP OLMUYOR

Ali Koç’un karşısına aday olarak çıkacağı konuşulan Nezih Barut’un, Koç’un idareninde yer alma ihtimalinin kuvvetli olduğu aktarıldı. tek asama TFF başkanlığı yapan ve Fenerbahçe başkanlığı amaciyla de yarışa giren Mehmet Ali Aydınlar‘ın, asbaşkan olarak listede olacağı konuşuluyor.

KUTLUALP’E baski YAPILIYOR

Alex ve Anelka transferlerinde başrolü var olan Hakan Bilat Kutlualp’e yasamsal medyadan taraftarların idareye girmesi amaciyla yoğun baskısı var. dahada evvelki seçimlerde niyeti olmadığını belirten Kutlualp’in vaziyeti da şimdilik dedikodu. Sadettin Saran ve Acun Ilıcalı’nın da ismi geçiyor. Ilıcalı’nın futbol şubesiyle Zati tek teması var ama yönetimde olsa da olmasa da tertemiz dönemde katkısı dahada çok olacak. Sadettin Saran olasiligi ise zayıf gözüküyor.

MURAT ÖZAYDINLI İLE ARASI İYİ

Başkan Ali Koç’un Murat Özaydınlı ile yöneticilik döneminden yakın ilişkisi var. Yöneticilik tecrübesi var olan Özaydınlı’nın da Koç’a katkı sağlayabileceği kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.