Ali Koç bu sözleri duymasın! Kayseri Başkanı’nın açıklamalarına F.Bahçeliler ateş püskürdü-haberi

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, ülkemiz gazetesinden Hasan Sarıçiçek’e konuştu. Gözbaşı, Kayserispor’un hedefinin Avrupa olduğunu ve altyapıdan gelen gençlerden istikbal ele geçirmek olduğunu ifade etti.

İşte Gözbaşı’nın açıklamalarından satır başları:

“TRABZONSPOR GİBİ OLACAĞIZ”

“Asansör takım devri arkada kaldı. Önümüzdeki ani çok senede idari, sportif, ahenk gösteren ücret ve insan kaynağı mananında Anadolu’nun Trabzonspor benzeri parlayan yıldızı olacağız.

“ÜÇ BÜYÜKLER SIKINTILI”

Bu sezon şampiyon Trabzonspor olur. Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray. Trabzonspor çok istikrarlı ve kadroları çok güçlü. Beşiktaş’ı hususi mücadelede 3-0 yendik. ‘Tam kadro çıkmadı’ demezler mi, tam kadro olsa da inanın netice değişmezdi. Şampiyon (Beşiktaş) sıkıntılı.

“YETERLİ DEĞİL”

Ali Koç heyecan duyulan tek takım kurdu, bildiği Pereira’yı getirerek doğruyu yaptı ama Fenerbahçe’yi şampiyon uygulamak amaciyla bunlar yeteri civarindan değil.

“YETERLİ var olan NEDİR?”

Fenerbahçeli muhabir Sercan Hamzaoğlu Gözbaşı’nın bu açıklamasına, “Kadro iyi, hoca iyi, yeteri civarindan var olan nedir?” diye reaksiyon gösterdi. Hamzaoğlu’nun bu paylaşımının altında Fenerbahçeli taraftarlar da Gözbaşı’nın ifadelerine kati çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.