Alev Alev dizisinin 28. final fragmanı yayınlandı! Aşıklar mutlu sona ulaşıyor-haberi

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve ehil oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi 27 Mayıs Perşembe akşamı ekrana istikbal var olan 28. bölümüyle final yapacak.

İSKENDER GÖZALTINA ALINIYOR

Alev Alev’in final bölüm fragmanı da yayınlandı. İskender’in göz altına alındığı sahnelerin dikkat çektiği tanıtımda, Çiçek’in İskender’i bağışladığını aynı zamanda da onu sevdiğini itiraf etmesi Rüya’yı şaşkına uğratıyor. Cemre ve Ozan’ın yaşadığı şaşkınlığın nedeni ise akıllarda Sual işareti bırakıyor.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ömer’in yakalaması sonrasında Çelebi yolun sonuna geliyor ve yaptığı kötülüklerin cezasını ödemeye başlıyor. Cemre korkmadan tertemiz hayatını kurmak amaciyla adımlar atmaya başlarken, Hanım’ın kocasının mapustan çıkması hatri sayilir büyüklükte tek paniğe yollar açıyor. Çiçek’in beklemediginiz hamlesi ile İskender ve Çiçek’in imkansız aşkı nihayet sınavını veriyor.

Rüya’nın verdiği bebek müjdesi Ömer başta olmak üzere herkesi mutluluk dolu ediyor. Öte istikametten Altan ve Tomris arasındaki aşk filizlenirken, Tomris’in Çiçek’le yüzleşmesi Çiçek’in yazgınını sonsuza dek değiştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir