Aleksandar Djorjdevic: Karakterimizi ortaya koymamız lazım-haberi

Fenerbahçe Beko’nun Euroleague’deki mağlubiyet serisi 5. maça çıktı. Çift maçlı haftada İspanya deplasmanında iki ağırbaşlı karşılaşma oynayan Sarı-Lacivertliler, Baskonia’nın derhal peşinden evvelki vakit de lider Barcelona’ya kaybetti.

Vesely, Barthel, Pierre benzeri isimlerin art dönüşüne karşın De Colo’nun tekrar sakatlanması güç tek süreçten geçen takımda tekrar acı yarattı. Sakatlık sonrası oyuncuların da Daha istenilen seviyeye gelmemesi hasebiyle Kanarya, kuvvetli rakibi Barça karşısında da sahadan 88-67 yenik ayrıldı.

Fenerbahçe coachu Aleksandar Djorjdevic şunları söyledi: “Şu anda çok güç tek süreçteyiz. Önemli oyuncularımızın art dönmesi ve iyileşmesi sürecindeyiz. bu sebeple de yeteri civarindan mücadele formuna sahip değiller. Benim görevim onları motive edip, kafamızı çok tutup, ayni ritimde devam etmeyi sağlamak. Birlik ve beraberlik çok önemli. Karakterimizi alana koymamız lazım. Hep tek sonraki rakibimize bakmamız gerekiyor. Pınar Karşıyaka ile deplasmanda oynayacağız. alana enerjimizi koymamız gerekiyor. 8 gün içinde dört mücadele ve uzunca seyahatler. basit değil. Bu sene Kovid ve iptal var olan maçlar, çok değişik ve ayrım tek sezon oluyor”.

  • açıklama
  • Fenerbahçe Beko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir