AKP’nin oy oranı sorulan Bakan Karaismailoğlu’ndan çarpıcı yanıt-haberi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı tv programında gazetecilerin suallerini yanıtladı.

Bakan Karaismailoğlu’na, “Son dönemde anketlerde AKP’nin tek evvelki seçime göre oylarında düşme görülüyor. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” suali soruldu. Karaismailoğlu şöyle cevap verdi:

“SON 6 AYDIR YAŞADIĞIMIZ ÇOK CİDDİ meseleler VAR”

*Sadece ülkemiz değil hayat güç tek süreçten geçiyor. Bunun ahenk gösteren ücret sıkıntılara yansıması, hayat piyasalarındaki arzın talebin azalması, tek istikametten fiyatların artması, bunlar ahenk gösteren ücret düzene oturacaktır.

*Son 6 aydır yaşadığımız çok ağırbaşlı sıkıntılar var. Bunların yasama yansımaları var. Onun vatandaşımıza verdiği tek huzursuzluk ve beklenti var.

“HAFTADA asgari üç İLE GİDİYORUM, BİR mesele VAR”

*Ben her vakit sokaktayım. Haftada asgari üç ile gidiyorum. tek sıkıntı var. Vatandaşın alım gücü düştü. Esnafta da sıkıntı var. Ama nihayet günlerde, nihayet aylarda bu Ramazan ayıyla birlikte müspet gelişmeler var piyasada. yurttaş onun sıkıntısını görüyor.

*Alım gücünün artmasını bekliyor. Ama bunu çözecek olanın Yalnızca Recep Tayyip Erdoğan ve ak parti olduğunu iyi biliyor. Bu sıkıntıları söylüyorlar biz de dinliyoruz.

*Bunun amaciyla çaba sarf eden tek hükümet var. Çözeceği belli. İnşallah bu yaz dönemiyle birlikte bu ahenk gösteren ücret sıkıntılar tek yana gidecek.

*Biz tek istikametten bu civarindan sıkıntıların olduğu tek ortamda, bu civarindan hatri sayilir büyüklükte yatırımlar yapıp yurttaşa hizmet olarak yansıtıyoruz.

Bakan Karaismailoğlu: Keşke her biri üstüne görev var olan işleri yapsa İlginizi Çekebilir Bakan Karaismailoğlu: Keşke her biri üstüne görev var olan işleri yapsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir