AKP’deki görevinden istifa etti: Parti içerisinde istediğim şekilde çalışabilme olanağım yoktu-haberi

AKP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Canan Şavlı görevinden istifa ettiğini açıkladı. yasamsal medya hesabından istifa ettiğini duyuran AKP’li Şavlı dikkat çeken tek izahta bulundu.

İSTİFA verdigi karari yasamsal MEDYADAN DUYURDU

AKP İl Kadın Kollarından görevinden istifa ettiğini duyuran Canan Şavlı yasamsal medyasından şu izahı yaptı; “15 aydır hatri sayilir büyüklükte tek onur ve gururla yürütmüş olduğum AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimden bu erken itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bir gün evvel olduğu benzeri bugünde partimin ve genel Başkanımız, liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde yürümeye ayni ritimde devam edeceğim inşallah.”

 “İSTEDİĞİM ŞEKİLDE ÇALIŞABİLME OLANACAĞIM YOKTU”

İstifa kararının derhal peşinden telefonla aradığımız AKP’li Canan Şavlı, istifa kararını sağlık problemleri ve parti içerisindeki çalışmalarından kaynaklı olduğunu kaydetti. Şavlı, “Birazcık sağlık nedenlerimden belli tek süre da parti içinde istediğim şekilde çalışabilme imkanım çok yoktu” dedi.

‘Yönetimle mi tek uyumsuzluk vardı?’ sorumuza AKP’li Şavlı, “Öyle de demeyelim ama istediğin benzeri tek ortam değildi. sıhhatim da uygun olmayınca ayrılmak zorunda kaldım. yasamsal medyamda da koşul olan izahı yaptım ayrıldığımı ifade ettim.

Biz şükürler olsun tertemiz Ak Partili olmadım Refah Partisi’nden beri bu davanın içerisindeyim. Biz liderimizin hep yanında kalacağız Allah’ın izniyle.

Ama bendeniz 2023’e yürütemeyeceğimi anlayınca başka arkadaşlara yollar verelim dedik ve istifamızı verdik” ifadelerini kullandı.

412 kişi AKP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçti İlginizi Çekebilir 412 kişi AKP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir