AKP ve MHP’de büyük şok! 400 kişi İYİ Parti’ye geçti-haberi

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığında düzen eden törenle çoğunluğu evvelce ak parti ve MHP’li var olan çeşitli partilerden 400 kişi partiye katıldı.

image small

Tören esnasında konuşma yapan kent başkanı Melih Kırkpınar azalik çalışmalarının bundan sonrada ayni ritimde devam edeceğine belirtti.

Kırkpınar, “Üye sayımız her vakit artıyor. bu erken 400 kişilik tek katılım oldu, tek sonraki günlerde toplu katılımlar çogalarak ayni ritimde devam edecek. Biz bütün teşkilatlarımızla birlikte devamlı halkın içindeyiz. İnsanlarımız samimiyetimize inandıkları amaciyla partimize teveccüh çok fazla” diye konuştu.

image small

“GELECEKTEN UMUDUNU KESMİŞ GENÇLERİMİZ VAR”

İYİ Parti İl Başkanlığı’nda düzen eden merasime katılım beklenenin üzerinde olduğu amaciyla merasim binadan sokağa taştı.

Parti kent başkanlığı önüne kurulan kürsüden partisine tertemiz katılan üyelere seslenen Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, şu ifadeleri kullandı;

“Yüzlerce insan bu erken burada İYİ’ler ailesine katılıyor. Geleceğinden umudunu kesmiş gençlerimiz var. Evine ekmek götüremeyen yurttaşlarımız, tenceresi boş annelerimiz, ay sonunu çıkaramayan memurlarımız, borç batağında yüzen esnafımız, kıt kanı geçinen işçilerimiz, aldığı aylık hesabına yatar yatmaz eriyen minimum ücretlimiz, ahırı boş ve tarlasını ekemeyen çiftçilerimiz var. Bizler bu perişan seyre nihayet vermeye, bu uğurda gece gündüz demeden çalışmaya, toplumun her kesimine hak ve eşitlik getirmeye, müreffeh bit cemiyet oluşturmaya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Fikri hür yüreği hür” tek kuşak inşa etmeye yemin ettik” dedi.

image small

ROZET TAKILDI

İl Başkanı Kırkpınar, miting havasında geçen merasimde dahada ardindan partisine tertemiz katılanları tek tek kutlayarak rozetlerini taktı.

AKP'den istifa ederek CHP'ye katıldılar! Rozetlerini Kılıçdaroğlu taktı İlginizi Çekebilir AKP’den istifa ederek CHP’ye katıldılar! Rozetlerini Kılıçdaroğlu taktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir