Ahmet Çakar, Rıdvan Dilmen’e savaş açtı: Şeytan taşlamak adettir Rıdvan efendi, Sayın Erdoğan’dan güç devşirme-haberi

Rıdvan Dilmen, kendisine yasamsal medya hesabından ‘iblis amaciyla güç günler başlıyor’ sözleriyle perişan laf ettiği iddiasıyla Ahmet Çakar‘dan şikayetçi olmuştu. üç Nisan’da tamamlanan tahkikat neticesinde savcılık Çakar’ın Dilmen’e söylediği sözlerin Dilmen’in onur, onur ve saygınlığını rencide edici boyutta olduğu, bu bağlamda perişan laf suçunun yasal unsurlarının oluştuğu kararını vermişti.

2 YILDAN dört AYA HAPSİ İSTENİYOR

Paylaşımın yasamsal medya üzerinden yapılması hasebiyle aleniyet unsurunun oluştuğunun belirtildiği iddianamede, Çakar’ın ‘hakaret’ suçlamasıyla üç ay 15 günden iki sene dört aya civarindan hapsinin istek edildiği iddianame, İstanbul Asliye karar Mahkemesi’ne gönderildi.

Attığı Tweet’lerde Rıdvan Dilmen’in ismini ‘rıdwan’ yazan Çakar’ın imla hatalarını da bilerek yaptığı ayrım edildi.

Ahmet Çakar’ın attığı olay Tweet’ler şöyle:

“SENİN ADIN İblis RIDWAN OLABİLİR”

“Ey Rıdvan Dilmen efendi. Sana hiç yakışmıyor arkamdan garip işler yapmak. İstersen ayni ritimde devam et sen bilirsin. Amaaaaa keser döner sap döner, tek vakit istikbal hesap döner. Hadi şimdi bu Tweet’i de mahkemeye versene Rıdvan efendi.

Bak Rıdvan geçmişimize güvenerek sustum. Amaaa bundan ardindan bakacağız. Çok yazık sana keşke açık hasımlık yapsaydın. Bak Rıdvan senin lakabın avukatlarına göre ‘Şeytan rıdwan’ olabilir. Yemişim iblisi falan. İblis taşlamak adettendir.

“AYI İLE DANSA KALKARSAN”

Ey Rıdvan sanma ki bu şarkı burada bitti. Ayı ile dansa kalkarsan, ne vakit oturacağına ayı karar verir. Sen benim em yakın dostlarıma ağır hakaretler ettin. Bekle ve gör.

Ey Rıdvan efendi bendeniz ve arkadaşlarıma zarar saglamak amaciyla her şeyi yaptın. Amaaaaa bundan ardindan hayat senin amaciyla Alkent’te köpek gezdirmeye benzemeyecek.

Eyy Rıdvan efendi sen, Kaan, Mehmet Aslan, İsmail Er, Turgay Demir, Levent Tüzemen, İbrahim Seten, Erman Toroğlu, ROK, Spor Bakanı, Turkuaz medya vs. hepsine aklın sıra bel altı vurdun. tek bölümü cevapladı tek bölümü bekliyor. Amaa nehirlerdeki alakuşlar benzeri bendeniz beklemem.

“BİZ DİMDİK AYAKTAYIZ RIDVAN EFENDİ”

Ben ve arkadaşlarımı bitirmeye çalıştın. Amaaa biz dimdik ayaktayız Rıdvan efendi. Peki sen neredesin. İşi Niçin bıraktın Rıdwan efendi Eyyy Rıdwan efendi, sana tek şey diyeceğim. Pastayı birlikte yiyenler, pasta bitince birbirlerini yerlermiş. Haksız mıyım?

Ey Rıdvan efendi, her yaptığın işte Sayın Cumhurbaşkanımızı araya koyman nihayet derece yanlış ve rahatsız edici. emelin ne. kendisinin ayaklarının üzerinde dur. Sayın Erdoğan’dan güç devşirme. Yazık ayni vakitte da çok yazık

“HESABIMI AHİRETE BIRAKMAM”

Zannetme ki Rıdvan efendi. Bir takım arkadaşlarım susuyorlar ve bekliyorlar. Amaa eğer beni tanıyorsan, ki netlikle tanıyorsundur, bendeniz hesabımı diğeri dünyaya bırakmam..

Bak Rıdvan Dilmen. bendeniz imkanım olmasına karşın başkaları benzeri feyk Twitter hesaplarından insanlara iftira atmıyorum. Açık açık soruyorum. Yorumculuğu bırakmanın perde arkasındaki neden nedir?

Bak Rıdvan. sualler ve fragman şimdilik bu kadar. İstersen devamını lig bitince yaparız….. Ne dersin canım?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir