Acun Ilıcalı’nın Survivor’dan ayrılmasını istediği Çağrı Atakan, gözyaşları içinde 1 hafta süre istedi-haberi

Survivor’ın Bir gün evvel akşam ekrana gelen bölümünde, yarışmacı Çağrı Atakan, rakip takım oyuncusu ile yaşadığı münakaşa sonrası kendisini uyaran sunucu Murat Ceylan’a, “Ne yeter, sana ne” diyerek reaksiyon gösterdi. uzunca tek vakit sakinleştirilemeyen Atakan, veda konseyinde Acun Ilıcalı tarafından beklemediginiz tek çıkışla karşılaştı.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE tek HAFTA SÜRE İSTEDİ

Sunucu Ceylan’a sarf ettiği hoş olmayan sözleri ve yarışmacılarla sık sık yaşadığı kavgaları sebebinden sabrı taşan Ilıcalı, Atakan’a, “Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi onay etmiyorum. Şimdi yarışmayı bırakıyorum dersen mutluluk dolu olurum.” ifadesinde bulundu. Ünlüler ve gönüllüler takımının karşısında meşhur televizyoncudan hiç beklemediği tek reaksiyon ile karşılaşan Çağrı Atakan ise kararını saglamak üzere tek hafta süre istedi. Yarışmacıların da Acun Ilıcalı’nın reaksiyonu sonrası şoke olduğu veda konseyinde Çağrı Atakan, gözyaşlarını tutamadı.

“BÜYÜK İHTİMALLE DİSKALİFİYE OLDU”

Yarışmanın tertemiz kismindan evvel yayınlanan fragmanı sonrası Survivor Panaroma’da, Çağrı ve Acun Ilıcalı arasında yaşanan olay konuşulmuştu. Programda laf alan Mert Öcal, Çağrı amaciyla “Büyük olasılıkla diskalifiye oldu, Acun abi öyle tek şey iletti ki yarışmayı bırakmak zorunda gibi” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir