3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı-haberi

Başıbüyük Mahallesi’nde 16.30 sıralarında alana gelen olayda; Mevlüt mutlu Bilgin’e ait araziye gelen üç kişi, iddiaya göre arazi anlaşmazlığı sebebinden Mevlüt mutlu alim ile tartışmaya başladı. münakaşa silahlı dövüşe dönüştü.

TARTIŞMA SİLAHLI ÇATIŞMAYA DÖNÜŞTÜ

Kavgada arazinin sahibi olduğu anlatilan Mevlüt mutlu alim ile buraya gelen yazi Gökhan Ocakçı, Uğur K. ve Batuhan Ş. silahlardan çıkan kurşunla yaralandı. İhbar üstüne olay adina sağlık ekibi ve zabita derhal sevk edildi. Mevlüt mutlu alim ile yazi Gökhan Ocakçı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne, Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. ise sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne derhal sevk edildi.

3 KİŞİ HASTANEDE yasamini KAYBETTİ

Mevlüt mutlu Bilgin, yazi Gökhan Ocakçı ve Uğur Köroğlu yapılan müdahalelere karşın hayatlarını kaybetti. İki bacağından vurulan Batuhan Ş.’nin yasamsal tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Polis, olay yerinde analiz yaptı. Kavganın çıktığı yerde çok sayıda boş kovan ile birlikte silah bulundu. Polis, silaha incelemek üzere el koydu. zabita olayla alakalı tahkikat başlattı.

SEDAT PEKER BAĞLANTISI

Öte istikametten Uğur Köroğlu’nun 18, Mevlüt mutlu Bilgin’in 17, yazi Gökhan Ocakçı’nın 13 hatali kaydı olduğu öğrenildi. Uğur Köroğlu’nun Sedat Peker ile irtibatlı olduğu argüman edildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'in iddialarına kati tepki: harekât faresi benzeri kaçma, gel teslim ol

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Sedat Peker’in iddialarına kati tepki: harekât faresi benzeri kaçma, gel teslim ol
Sedat Peker'den tertemiz video! 'Bildiklerini neden dahada evvel anlatmadı?' sualine cevap verdi

Sedat Peker’den tertemiz video! “Bildiklerini neden dahada evvel anlatmadı?” sualine cevap verdi

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / yengi Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.