15 yıldır oynadığı Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik’ten duygusal veda: Kahkahalarımızı alıp gidiyorum-haberi

Ekranların en uzunca soluklu dizileri arasında bulunan Arka Sokaklar‘da yaprak dökümü yaşanıyor. Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha Çoban karakterini canlandıran Yüsra Geyik diziye veda etti.

“BAZI BORÇLAR ÖDENMEZ O YÜZDEN AİLEMSİNİZ”

Dizide Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile erkek çocuğu Tekin’e hayat veren onur Bay art Sokaklar’a veda etti. Instagram’da 360 bin takipçisi bulunan Yüsra Geyik, sette çekilen videoları paylaşarak şu notu ekledi: “Sevgili ailem, mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim (ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- ‘yaşar’ olduğum, belki belli tek süre çocukluğum, netlikle gençliğim ve olgunluğum… Başka bir deyişle hayatım. Siz benim her şeyimsiniz. Bir takım borçlar ödenmez. Ama bu sebeple ailemsiniz Zati değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki her birimiz hakkettiğimizden çok başka yerlere koyarız birbirimizi.”

“ALLAH HEPİMİZİN YOLUNU, BAHTINI AÇIK ETSİN”

“En iyisi oluruz birbirimizin gözünde. En çokta biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o “can” da baki kalırız. Şimdi bendeniz müsaadenizle hepimizin birlikte attığı en iyi kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız hediyesi, cebimde. Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde… Öyle tek his. bendeniz sizi hep gönlümde taşırım, öyle tek his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.”

Arka Sokaklar'da yaprak dökümü! onur Bay'ın derhal peşinden Yüsra Geyik de diziden ayrılıyor

Arka Sokaklar’da yaprak dökümü! onur Bay’ın derhal peşinden Yüsra Geyik de diziden ayrılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.