1 milyon 220 bin TL ile 2 arabasını babasının kuzeni ve eski sevgilisine kaptıran mağdur kadın, Müge Anlı’dan yardım istedi-haberi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı kati programına çıkan Nalan Ülker, düştüğü aşk tuzağından dolayı binlerce lirasından olduğunu söyleyerek yardım istedi.

1 MİLYON 220 BİN Lira VE İKİ ARABA

Programa mağdur olarak katılan Beylikdüzü’nde yaşayan 57 yaşında olan çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli hostes Nalan Ülker, babasından var olan kalıtla birlikte tek milyon 220 bin Lira ve iki arabasından olduğunu söyledi.

“BENİ EVLENECEĞİZ DİYE KANDIRIP BAŞKASIYLA DÜĞÜN DAVETİYESİNİ YOLLADI”

Tüm esya varlığının elinden alındığını söyleyen kadın, gözyaşları içinde “Çok güç durumdayım. Ekmek dahi alamıyorum” derken başına gelenleri şöyle anlattı: “2015 seneninde bay arkadaşım Özkan’la tanıştım ve benden devamlı borç kazanç almaya başladı. Bana devamlı ‘Biz 2019 seneninde seninle izdivaç edeceğiz ya o vakit bunları hallederim’ dedi. bendeniz de inandım. Ama erkek gidip başka birisiyle evlendi. Bana izdivaç ettiği vakit davetiye gönderdi” dedi.

“EVİME MASKELİ BİR erkek GİRİP ELİMİ AYAĞIMI BAĞLADI”

Hayati tehlikesi olduğunu söyleyen Nalan Ülker, “15 Mart 2020’de haneme girdiğimde kar maskeli tek erkek beni içeri itti. Cebinden koli bandı çıkararak ellerimi ve ayaklarımı bağladı. Başıma da poşet geçirdi. Benim ziynet eşyalarımı yatak odama koyduğumu Yalnızca Özkan biliyordu. haneme giren erkek da direk yatak odamı girip altın aramaya çalıştı” dedi.

Özkan Bey’le aşk yaşarken babasının kuzeni Birol Bey’in de kendisini dolandırdığını laf eden mağdur kadın, “Beni silahla tehdit etti. ‘Sen sevgiline kredi çektin bana Niçin çekmiyorsun’ dedi. bendeniz de bankaya gidip 20 bin Lira çektim. Borcu da Daha ödemedi. Gözüm ameliyatlıyken ‘ben senin her şeyinle ilgileneceğim’ diyerek bana senet imzalattı” ifadelerini kullandı.

ESKİ SEVGİLİ VE KUZEN İDDİALARI YALANLADI

Söz konusu iddiaların odağındaki Özkan bey ise “Yalnızca gönül ilişkim oldu, Parasal çıkar elde etmedim” sözleriyle iddiaları yalanladı. Nalan Hanım’ın kuzeni Birol bey de iddiaları kabul etmedi ve borçların ödendiğini söyledi. Kuzenine vekaletname veren Nalan Ülker’in kardeşleriyle de dargın olduğu alana çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir